Nauka Jazdy Konnej | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań (okolice)
1 os.

43 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Marzysz by poznać świat jeździectwa? Lubisz konie i chcesz doskonalić swoje umiejętności? Nauka Jazdy Konnej jest dla Ciebie trafioną niespodzianką - to możliwość obcowania z naturą, relaks i nabywanie nowych umiejętności.

Miejsce realizacji

Poznań (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, sportowy, spodnie materiałowe bez szwów od wewnątrz.

Czas trwania

Prezent Nauka Jazdy Konnej trwa 45 minut. W tym czasie przeprowadzana jest lekcja na lonży około 30 min, oraz zapoznanie się z koniem, około 15 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje pomoc przy przygotowaniu konia do jazdy lub obsługę konia w stajni - 15 minut nauka jazdy na lonży - 30 minut. Do dyspozycji uczestnika toczek oraz niezbędny strój jeździecki. Prezent jest przeznaczony dla osób powyżej 13 roku życia, w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekuna oraz pisemna zgoda i potwierdzenie że nie ma przeciwwskazań do jazdy konnej. Rezerwacji należy dokonać telefonicznie.Opinie (1)

Przemek

Profesjonalne i miłe podejście

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.