Nauka Jazdy Konnej dla Dzieci | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań (okolice)
1 os.

49 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nauka Jazdy Konnej dla Dzieci to idealny sposób na poznanie fascynującego sportu. Indywidualne zajęcia z instruktorem jazdy konnej to zajęcia, podczas których przede wszystkim dziecko może zaprzyjaźnić się z koniem i nauczyć się czuć pewnie w jego obecności. Będzie miało możliwość przygotowania konia do jazdy: w asyście instruktora wyczyści go i osiodła, a potem w bezpiecznych warunkach i w miłej atmosferze pozna podstawy jeździectwa.

Miejsce realizacji

Poznań (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, sportowy, spodnie materiałowe bez szwów od wewnątrz.

Czas trwania

Prezent Nauka Jazdy na Koniach dla Dzieci trwa 30 minut, dodatkowo należny zarezerwować około 15 minut na zapoznanie się z koniem, czyli siodłanie i czyszczenie.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje pomoc przy przygotowaniu konia do jazdy lub obsługę konia w stajni - 15 minut, nauka jazdy na lonży oraz "zabawy w siodle" - 30 minut. Do dyspozycji uczestnika toczek i niezbędny strój jeździecki. Prezent jest przeznaczony dla dzieci w wieku 5 -13 lat. Wymagana jest obecność opiekuna prawnego, pisemna zgoda i potwierdzenie o braku przeciwwskazań do jazdy konnej. Rezerwacji należy dokonać telefonicznie


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.