Nauka Jazdy Konnej dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (1)
Kraków (okolice), Warszawa (okolice)
2 os.

119,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nauka Jazdy Konnej dla Dwojga to doskonała okazja na bliższe spotkanie z tymi szlachetnymi zwierzętami. Zapoznajcie się z jeździectwem i doszlifujcie swój styl pod okiem instruktora. Przeżycie skierowane jest do osób początkujących, jak i do tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności jeździeckie.

Szukasz pomysłu na prezent na Walentynki? Nauka Jazdy Konnej dla Dwojga to doskonała upominek dla pary, która lubi aktywnie spędzać czas, kocha zwierzęta oraz nie boi się nowych wyzwań. Jednym słowem dla tych, którzy nie boją się przygody! Niezależnie od tego, czy będzie to prezent na rocznicę, czy też podarunek na urodziny z pewnością zaskoczysz nim drugą połówkę lub zaprzyjaźnioną parę. Voucher prezentowy na niezapomniane przeżycie to gwarancja satysfakcji. 

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Sortuj wyniki: 2
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Kraków (okolice), Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, sportowy, spodnie materiałowe bez szwów od wewnątrz.

Czas trwania

około 1 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Nauka możliwa jest od 12 roku życia. Dla osób poniżej 18-ego roku życia wymagana jest obecność lub notarialna zgoda opiekuna. Jazdy odbywają się na lonży pod okiem instruktora. Stajnie mogą znajdować się w okolicy podanych miast i należy uwzględnić około 1 godziny na dojazd na miejsce. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.