Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
pon - pt: 9.00 - 19.00, sobota: 10.00 - 17.00

Poznaj Narciarstwo dla Dwojga | Warszawa

(0)
Lokalizacja
Warszawa
Uczestnicy
2
Sezon
Całoroczny
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Niewiele rzeczy można porównać z szusowaniem po stoku. Kiedy czując na twarzy powiew powietrza sunie się po śniegu wykonując lekkie zakręty wie się, że to jest to. Jeżeli nigdy tego nie doświadczyliście, to właśnie teraz nadarza się doskonała okazja. Rozpocznijcie swoją przygodę z zimowym sportem! Pod okiem instruktora nauczycie się korzystać z radości, jaką daje białe szaleństwo. Odtąd zyskacie jeszcze jedno hobby, z którego będziecie mogli wspólnie czerpać radość. Teraz, żeby przekonać się, jak to jest, nie musicie nawet jechać w góry. Podejmijcie wyzwanie i odważcie się na ten pierwszy krok, który może zapoczątkować setki godzin doskonałej zabawy!

Cena obejmuje:

  • 1, 5 godzinny trening dla poczatkujących

Poznaj Narciarstwo dla Dwojga to fajny prezent dla pary. Jest to także doskonały upominek dla męża, który można podarować na Urodziny lub Imieniny. Nauka jazdy na nartach to coś, co może zmienić się w regularnie praktykowane hobby. To także dobry upominek dla dwojga na inne okazje, na przykład Mikołajki albo pod choinkę. Jeżeli zdecydujecie się na Poznaj Narciarstwo dla Dwojga, z pewnością czeka was dużo zabawy.

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie wodoodporne, ciepła kurtka, spodnie oraz rękawiczki narciarskie.

Czas trwania

1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Cena nie obejmuje karnetu na wyciąg dla kursantów. Kurs tylko dla początkujących. Osoby, które nie posiada swojego sprzętu narciarskiego (narty, buty, kije, kask) mogą wypożyczyć go na miejscu, za dodatkową opłatą. W doborze odpowiedniego sprzętu pomoże instruktor.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje