Motoszaleństwo na Profesjonalnym Torze Wyścigowym | Wrocław (okolice)

1 2 3 4 5 (1)
Krzywa
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Tajemniczy kierowca Stig, znany z popularnego programu telewizyjnego "Top Gear" jest w Polsce! Jeśli chcesz sprawdzić jego niezwykłe umiejętności mamy coś dla Ciebie! Motoszaleństwo na Profesjonalnym Torze Wyścigowym daje Ci szansę przejażdżki właśnie ze Stigiem! Usiądź wygodnie na miejscu pasażera, zapnij pasy i przygotuj się do ostrej jazdy! Ten doskonały kierowca zrobi dla Ciebie show niczym w telewizji! Ale czy to na pewno Stig? Może to tylko jego bliźniak? ;) Sprawdź już dziś!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje możliwość przejażdżki z jednym z najlepszych kierowców w Polsce. Osoba obdarowana siedząca na miejscu pasażera przejedzie wraz z nim dwa okrążenia po profesjonalnym torze wyścigowym. Dodatkowo prezent zawiera 20-minutową możliwość korzystania z toru Pixers Ring (open track).

Czy każdy może pojechać ze Stigiem?

Ze Stigiem może pojechać każdy kto ukończył 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna.

Gdzie mieści się tor?

Tor Pixers Ring położony jest niedaleko Wrocławia. To doskonale przygotowany obiekt, gdzie każdy bez względu na umiejętności może naprawdę poszaleć. Szeroka oferta atrakcji oraz fachowa obsługa sprawią, że każdy gość poczuje się tam komfortowo!

Motoszaleństwo na Profesjonalnym Torze Wyścigowym sprawdzi się jako:
prezent dla żony, prezent dla chłopaka, prezent dla taty.

Szukasz odjazdowego prezentu? Motoszaleństwo na Profesjonalnym Torze Wyścigowym to prawdziwa gratka dla każdego kto lubi wielkie prędkości! Może być podarunkiem dla kobiety jak i dla mężczyzny, a takż e prezentem urodzinowym bądź takim z okazji Świąt czy na rocznicę. Przejażdżka z zawodowcem sprawi osobie obdarowanej niezwykłą frajdę. Wręcz ten wyjątkowy prezent już dziś!


Miejsce realizacji

Krzywa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 okrążenia

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Realizacja usługi może zostać przerwana z powodu złych warunków pogodowych lub innego niebezpieczeństwa zaistniałego na torze i przeniesiona na inny termin.

Informacje dodatkowe

Usługa będzie realizowana na  torze Pixers Ring od pn do pt w godzinach 6:00-22:00 oraz w wybrane weekendy. Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.