Mistrzowska Lekcja Sushi

1 2 3 4 5 (0)

Sushi jest już nie tylko egzotycznym przysmakiem, ale i popularną potrawą, którą zajadają się tysiące ludzi. Zwykle jednak by rozkoszować się smakiem tego dania z Kraju Kwitnącej Wiśni konieczne jest udanie się do restauracji lub złożenie zamówienia przez telefon. Teraz możesz to zmienić! Dzięki Mistrzowskiej Lekcji Sushi dowiesz się, w jaki sposób samemu przyrządzać tę potrawę. Na miejscu będzie na Ciebie czekać profesjonalny kucharz, który nauczy Cię, jak stworzyć aż osiem rodzajów sushi. Teraz już nie będziesz musiał wychodzić z domu, by cieszyć się smakiem tego wschodniego smakołyku. Co więcej, z pewnością zaimponujesz znajomym, prezentując im swoje kulinarne osiągnięcia. Gotów na intensywną naukę?

Prezent obejmuje:

  • Wszystkie potrzebne instrukcje dotyczące robienia sushi
  • Najświeższe składniki: Najwyższej jakości surowa rybę, nadzienie, nori, wasabi, ryżowy vinegar i dużo więcej
  • Wszystko, co potrzebne do jedzenia sushi
  • Mnóstwo zabawy i mnóstwo sushi!

Poszerz kulinarne horyzonty bliskiej osoby Mistrzowską Lekcją Sushi! Jest to bardzo nietypowy upominek, który zaskoczy każdego. Możesz podarować go na Boże Narodzenie. To bardzo praktyczny prezent, ponieważ wiedza zdobyta za jego pomocą będzie przydawać się regularnie. Taki podarek spodoba się ludziom w różnym wieku, także niezależnie, czy interesuje Cię prezent na Dzień Matki czy na Dzień Chłopaka, nowa kulinarna wiedza na pewno sprawi obdarowanej osobie przyjemność.


Miejsce realizacji

Londyn, Bristol, Manchester, Birmingham, Cambridge, Glasgow

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

3 godziny 45 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu jest dzielona z innymi uczestnikami (zależnie od lokalizacji, grupa ma od 2 do 12 osób). Wszystkie składniki i przekąski będą znajdować się na miejscu.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje