Miesięczny Karnet na Siłownię i Fitness | Warszawa (Głębocka)

1 2 3 4 5 (0)

Chcesz poprawić swoją kondycję fizyczną? Z reguły prace nad wymarzoną formą najtrudniej jest rozpocząć. Miesięczny Karnet na Siłownię i Fitness zmobilizuje Cię do tego, aby wybrać się do klubu i zacząć regularne ćwiczenia. Jeżeli włożysz w trening odpowiednio dużo serca, to efekty zaobserwujesz nawet po kilku tygodniach. Zobaczysz jak systematyczna aktywność wpłynie na Twoje samopoczucie – poprawi koncentrację, skupienie, a sen uczyni bardziej efektywnym. Odpowiednie ćwiczenia pomogą Ci również uzyskać wymarzoną sylwetkę. Sport się opłaca, więc ćwicz jak najwięcej!

Co obejmuje prezent?

Prezent zawiera miesięczny karnet oraz opłatę wpisową. Karnet obejmuje samodzielne treningi na siłowni oraz zajęcia grupowe. 

Jak przebiega realizacja?

Należy zarezerwować prezent na platformie rezerwacyjnej podając numer rezerwacyjny, a w odpowiedzi otrzymasz kod, którym zapłacisz za karnet i opłatę wpisową  w CityFit. Następnie możesz cieszyć się z treningów w wybranym przez Ciebie klubie. 

Czy po realizacji prezentu mogę przedłużyć karnet? 

Oczywiście. Wtedy należy zakupić karnet na następny bezpośrednio u Wykonawcy bez potrzeby uiszczania opłat startowych.

Miesięczny Karnet na Siłownie sprawdzi się jako: 

prezent dla męża, prezent dla ukochanej, prezent na Dzień Chłopaka

Miesięczny Karnet na Siłownie i Fitness to praktyczny prezent dla każdego, kto pragnie w swoim życiu pozytywnych zmian. Sport uczy pokory, systematyczności i kształtuje charakter. Dlatego wręczając taki voucher na prezent dla przyjaciela czy członka rodziny, darowujesz mu dużo więcej niż tylko możliwość regularnych ćwiczeń.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Strój sportowy.

Czas trwania

1 Miesiąc.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera miesięczny karnet oraz opłątę wpisową. Kluby otwarte są 24h/7. W celu realizacji prezentu należy wymienić numer rezerwacyjny (wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/cityfit) na indywidualny kod, który umożliwi pozyskanie karnetu na stronie internetowej Wykonawcy lub bezpośrednio w klubach. Od momentu wymiany numeru rezerwacyjnego na kod do CityFit masz 30 dni, aby spalić go podczas zakupu karnetu na siłownie.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje