JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Miejski Survival - Szkoła Przetrwania | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Miejski Survival - Szkoła Przetrwania | Warszawa

Warszawa
1 os.

289 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
289 zł
Pragniesz podjąć prawdziwe wyzwanie? Przeżyć doświadczenie, które nauczy Cię odpowiedniej reakcji w sytuacji, wymagającej szybkiej interwencji? Wyobraź sobie, że zbliża się apokalipsa, a Ty zdany jesteś tylko na siebie. Twój instynkt mówi Ci, żeby przetrwać za wszelką cenę, ale jak to zrobić? Odpowiedź uzyskasz w szkole przetrwania! Zdobądź nowe umiejętności na Miejskim Survivalu, by być przygotowanym na wszystko! Dzięki szkoleniu poznasz metody i techniki z zakresu ewakuacji, akcji ratunkowych, psychologii przetrwania i nie tylko! W ten sposób nie dasz się zaskoczyć losowemu zdarzeniu. Przekonaj się o tym!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?

Weźmiesz udział w szkoleniu wraz z innymi uczestnikami kursu, podczas którego zostaną omówione zagadnienia w tematyce klęski żywiołowej, ataków terrorystycznych i zbrojnych. Ponadto podczas zajęć poznasz metody i techniki planowania ewakuacji, akcji ratunkowych, zdobywania pożywienia i pieniędzy, pozyskiwania wody i jej uzdatniania w mieście, bezpiecznego schronienia, nawigacji po mieście z mapą i bez niej, logistyki funkcjonowania miasta, punktów kluczowych dla logistyki miasta, maskowania oraz technik poruszania się po mieście, funkcjonowania bez elektroniki, walki z systemami monitoringu, psychologii przetrwania.

Z jakich etapów składa się Miejski Survival - Szkoła Przetrwania?

Szkolenie łącznie obejmuje 4 etapy:
I ETAP: TEORIA PRZETRWANIA,
II ETAP: ZADANIA SPECJALNE W MIEŚCIE,
III ETAP: PRAKTYCZNO FIZYCZNE ZAJĘCIA SPECJALNE,
IV ETAP: NOCNE MANEWRY - ZADANIE SPECJALNE.

Czy muszę mieć ze sobą jakieś dodatkowe rzeczy?

Tak, pamiętaj o zabraniu ze sobą własnego sprzętu fotograficznego! Warto przygotować się również do szkolenia i wziąć ze sobą śpiwór, karimatę, nóż, krzesiwo, kubek stalowy oraz ubranie stosowne do warunków pogodowych.

Miejski Survival - Szkoła Przetrwania sprawdzi się jako:

prezent na urodziny, upominek dla mężczyzny, podarunek dla brata

Szukasz niezwykłego upominku dla męża na urodziny? Chcesz zaskoczyć brata niekonwencjonalnym prezentem, którego nie zapomni? Teraz masz taką szansę! Podaruj im niepowtarzalne wyzwanie, jakim jest Miejski Survival - Szkoła Przetrwania! Pozwól swoim bliskim zdobyć satysfakcję, płynącą z sukcesu! Niech sprawdzą się w roli prawdziwych bohaterów! Z pewnością upominek ten dostarczy im mocnych wrażeń. Dlatego też jest on spełnieniem marzeń prawdziwych mężczyzn!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie powinno być wygodne Obuwie sportowe, które nie spada z nóg. W chłodne dni należy pamiętać o cieplejszym stroju.

Czas trwania

30 godzin

Informacje dla oglądających

1 osoba. W wydarzeniu będą brały inne osoby, które realizują ten sam prezent.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Woda i wyżywienie w cenie kursu. Wymagany własnys przęt fotograficzny, zajęcia outdoorowe skierowane do osób pełnoletnich, dzieci i młodzież wraz z opiekunami (opiekun osoby, która nie osiągnęła 16 r/ż nie wnosi opłaty ale musi zagwarantować sobie wszystko co niezbędne łącznie z żywnością). Survival rozpoczyna się w sobotę o 8:00 a kończy w niedzielę o 14:00.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1451
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Milena Warocka

Szczerze powiem wydawało mi się, że to będzie coś całkiem innego niż w rzeczywistości się okazało. Okazało się, że to najlepszy prezent jaki mogłam dostać ;) pozdrawiam chłopaków z ekipy lifetrip.pl z taką pasją powinni wszyscy uczyć. Koszt za szkolenie jest za mały aby wynagrodzić ich zaangażowanie i profesjonalizm. Polecam wszystkim gorąco. Najlepszy prezent ze wszystkich dostępnych. Zapomniałabym powiedzieć, miejsce szkolenia jest magiczne ;)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.