Metamorfoza Włosów dla Niego | Warszawa

1 2 3 4 5 (0)
Warszawa
1 os.

129 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Każdy mężczyzna, który dba o swój wizerunek musi pielęgnować swoje włosy. Zadbana fryzura jest równoznaczna z profesjonalnym wyglądem. Chcesz zmienić swoją fryzurę? Doświadczeni zawodowcy z pewnością Ci pomogą. Przekrocz próg profesjonalnego salonu fryzjerskiego i zmień swoje odbicie w lustrze. Zajmij miejsce na fotelu, odpręż się i pozwól, aby fryzjer zmienił Twoją fryzurę na lepsze! Modny fason z pewnością podkreśli Twoje mocne strony! Na koniec fryzjer dobierze odpowiednią stylizację dopasowaną właśnie do Ciebie. Taka zmiana nie przejdzie niezauważona wśród twoich przyjaciół i znajomych. Gotowy na Metamorfozę Włosów?


Prezent obejmuje:

  • Modne strzyżenie,
  • Tonowanie siwych włosów.

Zastanawiasz się co wybrać na oryginalny prezent dla chłopaka, przyjaciela bądź taty? Wybierz Metamorfozę Włosów dla Niego! To doskonała propozycja dla każdego mężczyzny, który lubi dbać o swój wizerunek. Popaduj voucher prezentowy na urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka oraz inne okazje! Wręczając oryginalny prezent w postaci przeżycia masz gwarancję satysfakcji osoby obdarowanej. Jeżeli jednak szukasz innych inspiracji zobacz koniecznie nasz katalog marzeń i sprawdź, jakie cudowne prezenty przygotowaliśmy dla Niego.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Możesz zabrać ze sobą osobę towarzyszącą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje modne strzyżenie z tonowaniem siwych włosów.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności