JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Metamorfoza Włosów dla Niego | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Metamorfoza Włosów dla Niego | Warszawa

Warszawa
1 os.

129 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Każdy mężczyzna, który dba o swój wizerunek musi pielęgnować swoje włosy. Zadbana fryzura jest równoznaczna z profesjonalnym wyglądem. Chcesz zmienić swoją fryzurę? Doświadczeni zawodowcy z pewnością Ci pomogą. Przekrocz próg profesjonalnego salonu fryzjerskiego i zmień swoje odbicie w lustrze. Zajmij miejsce na fotelu, odpręż się i pozwól, aby fryzjer zmienił Twoją fryzurę na lepsze! Modny fason z pewnością podkreśli Twoje mocne strony! Na koniec fryzjer dobierze odpowiednią stylizację dopasowaną właśnie do Ciebie. Taka zmiana nie przejdzie niezauważona wśród twoich przyjaciół i znajomych. Gotowy na Metamorfozę Włosów?


Prezent obejmuje:

  • Modne strzyżenie,
  • Tonowanie siwych włosów.

Zastanawiasz się co wybrać na oryginalny prezent dla chłopaka, przyjaciela bądź taty? Wybierz Metamorfozę Włosów dla Niego! To doskonała propozycja dla każdego mężczyzny, który lubi dbać o swój wizerunek. Popaduj voucher prezentowy na urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka oraz inne okazje! Wręczając oryginalny prezent w postaci przeżycia masz gwarancję satysfakcji osoby obdarowanej. Jeżeli jednak szukasz innych inspiracji zobacz koniecznie nasz katalog marzeń i sprawdź, jakie cudowne prezenty przygotowaliśmy dla Niego.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Możesz zabrać ze sobą osobę towarzyszącą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje modne strzyżenie z tonowaniem siwych włosów.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Przetestowane przez nasz zespół!

Michał

Swoje włosy zapuszczałem od pierwszej klasy gimnazjum. Wtedy spotkania z fryzjerem, ograniczały się do podcinania końcówek i właśnie dlatego zmiana wizerunku była aż tak trudna do zrealizowania. Przekonał mnie dopiero Marcin, kolega z pracy, a do samej decyzji skłoniło zaufanie do ekipy Jarka z Terra SPA. Chyba się opłacało, bo z wizerunku heavy-metalowca płynnie przeszedłem do wizerunku poważnego faceta z biura. Sama metamorfoza fryzury, pomimo skali zmiany, w ogóle nie była dla mnie stresująca. Zaufałem styliście i się nie zawiodłem.

 

Dlaczego warto skorzystać z tej atrakcji?
Ekstremalna metamorfoza pełna wrażeń.
Świetni styliści.
Profesjonalne podejście i super atmosfera.

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.