Metamorfoza Fryzury dla Niego | Bydgoszcz

1 2 3 4 5 (1)
Bydgoszcz
1 os.

58 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czujesz, że nadszedł czas, aby zmienić coś w swojej stylizacji? Zacznij od włosów! Nienaganny wygląd to jedna z najważniejszych cech modnego, współczesnego mężczyzny. Jednak nadążanie za trendami często bywa niezwykle trudne i wymaga dużego wyczucia smaku. Właśnie dlatego, metamorfozą Twojej fryzury zajmą się wybitni fryzjerzy, którzy zadbają o włosy tak, aby pasowały do Twojej niepowtarzalnej urody, oraz aby wpisywały się w najnowsze trendy sezonu. W kwestii swoich włosów ufaj tylko najlepszym!

Co obejmuje prezent?

Dobór odpowiedniej pielęgnacji, mycie oraz masaż głowy, strzyżenie, stylizację włosów.

Jak przebiega realizacja?

Osoba obdarowana określa fryzjerowi swoje oczekiwania w kwestii fryzujry lub zdaje się na jego doświadczenie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów pozostaje już tylko rozkoszowanie się zabiegami oraz oczekiwanie na upragniony efekt. 

Czy wiesz, że...?

Wielkimi entuzjastami nietypowych fryzur są piłkarze. Jednym z nich jest reprezentant Francji Paul Pogba, który na mecz otwarcia Euro 2016 zdecydował się wymalować sobie na włosach znak Francuskiej Federacji Piłkarskiej. 

Metamorfoza Fryzury dla Niego sprawdzi sie jako: 

prezent dla ukochanego, prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Ojca

Chcesz kupić oryginalny prezent dla chłopaka? Pomóż mu zadbać o modny wygląd! Nie tylko kobiety, ale również wszyscy mężczyźni lubią być na czasie, dlatego Metamorfoza Fryzury dla Niego sprawdzi się jako niebanalny prezent z każdej niemal okazji. Możesz mieć gwarancję, że tego typu upominek zostanie szczerze doceniony.


Miejsce realizacji

Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 45 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: dobór odpowiedniej pielęgnacji, mycie oraz masaż głowy, strzyżenie, stylizację włosów.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności