Maseczka Organiczna Thalgoderm | Kraków

1 2 3 4 5 (1)
Kraków
1 os.

219 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz kompleksowo zadbać o swoją cerę? Marzysz o chwili odprężenia i relaksu? Zabieg z użyciem maski z alginatu i malinowej ampułki doskonale łagodzi zaczerwienienia, nawilża oraz koi podrażnioną skórę. Szczególnie polecany w okresie zimowym, kiedy nasza twarz jest dużo bardziej narażona na chłód i warunki atmosferyczne. Dzięki tej maseczce nie musisz już obawiać się zimy. Twoja skóra będzie zdrowa i zregenerowana. Wszelki stres w pierwszej kolejności odbija się na skórze naszej twarzy, dlatego podaruj sobie rozkosz Maseczki Organicznej „Thalgoderm”. Zostaw stres za sobą i spraw, aby Twoja twarz promieniała!

Realizując Prezent:

  • Zostaniesz oddany pod opiekę wykwalifikowanych pracowników,
  • Zostaniesz poddany zabiegom kosmetycznym,
  • Doznasz chwil relaksu.

Nie wiesz jaki prezent pod choinkę sprawi największa radość bliskiej Ci osobie? Nie masz pomysłu na prezent na Boże Narodzenie? Podaruj przeżycie, to najlepszy podarunek! Maseczka Organiczna Thermoderm to genialny podarunek dla wszystkich tych, którzy chcą kompleksowo zadbać o skórę swojej twarzy. Ten interesujący prezent to nie tylko świetny wybór dla kobiety, lecz także dla nowoczesnego mężczyzny! Podaruj przeżycie i ciesz się radością obdarowanej osoby! To niebanalny prezent dla żony, matki, córki czy też dziewczyny lub koleżanki. Idź z duchem czasu, podaruj voucher na prezent!


Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia piersią. Na miejscu otrzymasz ręcznik i jednorazowe klapki (jeżeli będzie potrzeba, także jednorazową bieliznę).


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.