Masaż Twarzy | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
1 os.

60 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Na co dzień nie zastanawiamy się nad tym, jak intensywnie działają mięśnie twarzy. Niemal cały czas pracują, by komunikować nasze emocje otaczającemu światu. Czemu więc nie zapewnić im chwili odpoczynku, jaką może dać tylko wykonany przez profesjonalistę masaż? Poprzez uciskanie odpowiednich miejsc masażysta jest w stanie usunąć nagromadzone napięcie. Jednak masaż twarzy nie jest wyłącznie relaksem dla mięśni. Żadna część ciała nie działa w izolacji, także rozluźnienie twarzy będzie miało bardzo dobry wpływ na całą resztę organizmu. Co więcej, miarowe uciskanie odpowiednich miejsc czyni skórę jędrniejszą, dzięki czemu zaczyna ona wyglądać atrakcyjniej. Przed Tobą okazja, by pozwolić wypocząć swojemu ciału i umysłowi.

Prezent obejmuje:

  • 30 minut masażu twarzy,
  • Relaks i odpoczynek.

Każdy lubi pomysłowe podarunki. Oryginalny prezent pokazuje, że zależy nam na obdarowanej osobie. Masaż Twarzy to właśnie taki nietypowy podarek. Być może dzięki niemu obdarowana osoba odkryje nowy sposób na relaks? Karta Podarunkowa Termy Maltańskie podarowana na Dzień Kobiet albo Walentynki zapewni obdarowanej 30 minut relaksu na najwyższym poziomie. To sposób na pokazanie, że zależy Ci na samopoczuciu osoby, dla której wybrałeś ten ciekawy prezent. 


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje relaksacyjny masaż twarzy. Na realizację należy przybyć 15 minut przez zarezerwowaną godziną zabiegu.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.