Masaż Tajski | Kielce

1 2 3 4 5 (1)
Kielce
1 os.

180 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Sekwencje mistrzowskich technik użytych w Masażu Tajskim stanowią połączenie głębokiej akupresury i egzotycznego odprężenia. Dzięki temu połączeniu zostaje uwolnione napięcie mięśni, ścięgien i stawów, a równowaga energii w organizmie powróci na długi czas. Masaż ten to znakomity zastrzyk sił witalnych, ale również długotrwałe uczucie odprężenia i relaksu.

Chcesz podarować ukochanej osobie chwile relaksu? Masaż Tajski to odpowiedni prezent dla kobiety na walentynki, czy też dla mamy na gwiazdkę. Ten oryginalny prezent sprawi, że obdarowana osoba na długo zapamięta Twój gest. Nietuzinkowy podarunek, który z pewnością zaskoczy Twoją ukochaną.


Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki. Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia. Konieczna wcześniejsza rezerwacja.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności