Masaż Świecą | Poznań

1 2 3 4 5 (0)
Poznań
1 os.

99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Świece nie tylko wprowadzają romantyczny nastrój, ale mogą też nawilżyć skórę i zapewnić jej jedwabistą miękkość. Wystarczy połączyć to z kojącym dotykiem masażysty, aby otrzymać Masaż Świecą! Ciepły naturalny wosk połączony z olejkami eterycznymi zapewnia odprężenie, uśmierza ból i łagodzi napięcie mięśni. Przekrocz progi ekskluzywnego SPA 1306 i przekonaj się o tym na własnej skórze. Doświadczony masażysta potrzebuje jedynie kilku chwil, aby wprowadzić Cię w stan głębokiego relaksu. Zostaw za sobą zmartwienia i ciesz się chwilą! Wygraj odwieczną walkę ze stresem, popraw swoje samopoczucie i wyrusz na spotkanie codziennym wyzwaniom z nowymi siłami. Harmonia ciała i umysłu jest na wyciągnięcie dłoni!


Prezent obejmuje:

  • 30 minut masażu wykonywanego przy użyciu ciepłego wosku palącej się świecy, który składa się w 100% z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych.


Nie wiesz jaki prezent podarować na rocznicę, walentynki lub urodziny? Oryginalny prezent dla żony lub dziewczyny spędza Ci sen z powiek? Podaruj jej chwilę relaksu! Masaż Świecą to przepis na udany popołudnie. To genialny prezent dla kobiety, która pragnie odrobiny odprężenia i ucieczki od stresu. Podaruj ten voucher na prezent i ciesz się radością bliskiej osoby. Szukasz czegoś innego? Każda Karta Podarunkowa Termy Maltańskie to ciekawy prezent na Gwiazdkę, urodziny czy też każdą okazję, wymagającą odpowiedniej oprawy.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje masaż wykonywany przy użyciu ciepłego wosku palącej się świecy, który składa się w 100% z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych. Na realizację należy przybyć 15 minut przez zarezerwowaną godziną zabiegu.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.