Masaż Stemplami Ziołowymi | Katowice

1 2 3 4 5 (1)
Katowice
1 os.

149 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy wiesz, jak wiele dobroczynnych składników dla Twojego ciała ma w zanadrzu natura? Wybierz się na Masaż Stemplami Ziołowymi i przekonaj się o tym na własnej skórze! Pobudź swoje zmysły dzięki kurkumie, trawie cytrynowej czy guaranie i poczuj ich aromaterapeutyczny i relaksujący wpływ na skórę. Dodatkowo działanie antycellulitowe oraz odmładzające sprawi, że poczujesz się piękna. Mieszanka leczniczych ziół jest zawijana w specjalny stempel z bawełny, a następnie podgrzana i aplikowana poprzez masaż. To wszystko sprawia, że zabieg jest bardzo przyjemny. Ciepło stempli powodują głębokie rozluźnienie, a całe napięcie odchodzi na długi czas.

Szczegóły Prezentu:

  • Masaż trwa 60 minut,
  • w masażu używane są oryginalne, tajskie stemple ziołowe,
  • wykonywany przez wykwalifikowanego pracownika.

Masaż stemplami ziołowymi to ciekawy pomysł na prezent dla Mamy, Żony, Narzeczonej - jednym słowem kobiety. Relaksująca sesja to świetny pomysł, by obdarować ukochaną. Jeżeli więc potrzebny Ci jest prezent na Gwiazdkę, na urodziny czy inną okazję - podaruj relaksujące przeżycie.


Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: łamliwość kości, wczesne stany po złamaniu kości, nowotwory, Menstruacja, ciąża, choroby zakaźne przenoszone drogą kropelkową, choroby serca, gorączka, stan zapalny.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności