Masaż Relaksacyjny Pleców | Kielce

1 2 3 4 5 (1)
Kielce
1 os.

69 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy wiesz że Masaż Relaksacyjny Pleców może pomóc Ci się odprężyć, wyciszyć organizm i powrócić do znakomitej kondycji? Ten zabieg przeznaczony jest dla wszystkich osób, niezależnie od płci i wieku. Chwila relaksu w marokańskich wnętrzach Kieleckiego SPA pozwoli Ci oderwać się od codzienności. Poprzez odpowiednio wykonany masaż następuje usprawnienie przewodzenia bodźców nerwowych i pobudzenie wy­dzielania endorfin. Masaż relaksacyjny wspomaga także regenerację organizmu po pracy umysło­wej lub fizycznej. 

Jak przebiega realizacja?
Po przygotowaniu się, doświadczona masażystka zaprasza na miejsce, gdzie odbędzie się masaż. Cała realizacja kończy się krótkim relaksem.

Co obejmuje prezent?
30 minutowy, zbawienny dla ciała masaż pleców. Zabieg wykonywany za pomocą kojącego masła shea z dodatkiem naturalnego olejku.

Jakie są korzyści z realizacji prezentu?
Po zabiegu, skóra jest odpowiednio nawilżona, gładka i co najważniejsze - wypoczęta.

Czy występują jakieś przeciwwskazania?
Choroby skórne, łuszczyca. Istnieje możliwość wykonania masażu dla kobiet w ciąży.

Masaż Relaksacyjny Pleców sprawdzi się jako:

podarunek dla przyjaciółki, prezent na Mikołajki, prezent imieniny

Szukasz prezentu dla osoby pilnie potrzebującej relaksu? Zastanawiasz się nad ciekawym podarunkiem dla mamy, dla dziewczyny lub bliskiej Ci osoby? Voucher prezentowy na Masaż Relaksacyjny pleców to super prezent z naszego bogatego katalogu marzeń. 


Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Poniżej 18 roku życia wymagana zgoda lub obecnośc opiekuna. Istnieje możliwośc wykonania masażu dla kobiet w ciąży.Opinie (1)

Urszula

Dostałam prezent na Dzień Matki od mojej córki.Sama pewnie nie odważyłabym się na zakup masażu pleców,ale moje dziecko wie co lubię..Na zabiegu byłam pierwszy raz,nie mam porównania,ale ogólnie podobało mi się i jestem zadowolona.Dobrze,że miałam 12 m-cy na realizację prezentu,mogłam wybrać sobie odpowiedni dla mnie termin.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.