Masaż Relaksacyjny Całego Ciała | Warszawa

1 2 3 4 5 (25)
Warszawa
1 os.

99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Taki prezent poprawi samopoczucie i sprawi, że choć przez chwilę zapomnisz o codziennych obowiązkach i podarujesz swojemu ciału to, na co zasługuje. Nic tak nie regeneruje sił, jak odrobina relaksu. Masaż Relaksacyjny to klasyczny masaż całościowy, czyli taki gdzie masowane są ręce i nogi, plecy i kark, brzuch i klatka piersiowa. Zabieg pobudzi i zregeneruje cały organizm. Dodatkowo, korzystnie wpłynie na Twój układ nerwowy, pozbywając się napięcia.  Profesjonalny masażysta zapewni przyjemność ciału i duszy.  Poczuj totalne odprężenie, odzyskaj energię i ciesz się pełnią życia!

Co obejmuje prezent?
W skład prezentu wchodzi: 60 minutowy, klasyczny masaż całego ciała. Osoba obdarowana na miejscu otrzyma ręcznik, jednorazowe klapki i w razie potrzeby jednorazową bieliznę.

Jak przebiega realizacja?
Po przygotowaniu się, masażystka zaprasza na miejsce, gdzie odbędzie się realizacja.

Czy występują jakieś przeciwwskazania?
Przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia.

Jakie są korzyści z realizacji prezentu?
Natychmiastowa ulga oraz uwolnienie napięcia, odzyskanie równowagi oraz dobrego samopoczucia.

Masaż Relaksacyjny Całego Ciała sprawdzi się jako:

prezent dla mamy, prezent dla przyjaciółki, prezent na Dzień Kobiet

Szukasz pomysłu na nietypowy prezent dla mamy, przyjaciółki, bądź dziewczyny? A może zastanawiasz się, jaki podarunek wybrać dla mężczyzny? Niezależnie, czy szukasz podarunku dla kobiety, czy mężczyzny Masaż Relaksacyjny Całego Ciała będzie strzałem w 10-tkę! Wybierz nietuzinkowy voucher na urodziny, imieniny, Święta, Dzień Kobiet i inne okazje! Podaruj niezapomniany prezent w postaci odprężającego przeżycia i ciesz się wdzięcznością bliskiej Ci osoby.

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Na miejscu klient otrzyma ręcznik i jednorazowe klapki (jeżeli będzie potrzeba, także jednorazową bieliznę). Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności