JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Masaż Relaksacyjny | Bielsko-Biała

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Masaż Relaksacyjny | Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
1 os.

129 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
129 zł

Wiesz na pewno, że nie sposób skutecznie poprawić swojego samopoczucia bez zadbania o potrzeby ciała? Stres i związane z nim napięcie mięśni, może bardzo poważnie wpłynąć na Twoje życie w negatywny sposób. Masaż Relaksujący pozwala uwolnić Cię od tych niedogodności, rozluźniając mięśnie, co momentalnie i długoterminowo przełoży się na poprawę Twojego samopoczucia, gwarantując doznania lekkości oraz swobody. Wybierz się do salonu a przekonasz się, że było warto!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje masaż relaksacyjny całego ciała.

Jakie są zalety zabiegu?

To delikatny masaż posiadający wspaniałe właściwości relaksacyjne. Pozwala osiągnąć stan głębokiego relaksu, zostawia niezapomniane uczucie lekkości i pełnej harmonii. Masaż ten ma zastosowanie przede wszystkim przy redukcji napięć oraz stresu.

Kiedy zalecany jest masaż relaksacyjny?

Masaż relaksacyjny jest szczególnie szczególnie po długotrwałym wysiłku fizycznym, jak i psychicznym.

Masaż Relaksacyjny sprawdzi się jako:

prezent dla mężczyzny, prezent dla kobiety, podarunek na Mikołajki

Masaż Relaksacyjny to wymarzony prezent dla osób, które wiele czasu spędzają z biurze i często mają problemy z tym, aby właściwie się odprężyć i wypocząć zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Ten podarunek rozwiązuje powyższy problem, gwarantując nieopisaną ulgę. Z tego powodu mimo, że jest to praktyczny prezent, zawiera w sobie istotny ładunek emocjonalny. Jest świadectwem troski, a nawet czułości.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bielsko-Biała

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia ręcznik, jednorazową bieliznę oraz klapki. Przeciwwskazania: stany zapalne i alergiczne, stany przedrakowe i rak skóry, choroby zakaźne - bakteryjne, wirusowe, grzybicze i pasożytnicze, alergia na którykolwiek ze składników stosowanego kosmetyku, ciąża, czas menstruacji, wady serca, łamliwość kości, miażdżyca, choroby krążenia. Rezerwacje należy składać z miesięcznym wyprzedzeniem poprzez stronę: https://gooddayspa.versum.com/LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (6)

Izabela Kempka

bardzo miła obsługa, masaż super, można było się zrelaksować i odpocząć :) polecam:)

Małgorzata Copija

Wrażenia po odbytym zabiegu są jak najbardziej pozytywne. Masaż spełnił moje oczekiwania. Na początek należy podkreślić przede wszystkim wysoką jakoś obsługi pani w salonie . Już dzień wcześniej dostałam sms-em informację wraz ze zdjęciami, ze względu na remont głównej drogi, jak mogę dojechać i gdzie zaparkować. Świetny pomysł! W salonie zostałam przywitana przez miłą Panią, która zadbała o odpowiednią atmosferę.

Beata Matuszka

Masaż relaksacyjny pozwolił mi się odprężyć, moja skóra nabrała gładkości, doskonale została nawilżona. Polecam!

Beata Wróbel

Masaż relaksacyjny dostałam w prezencie urodzinowym. Okazał się bardzo przyjemnym prezentem. Na masaż pojechałam do Bielska Białej, gdzie zostałam mile przyjęta i mogłam przeżyć godzinę relaksu i wielkiej przyjemności. Polecam każdemu.

Grzegorz Ryś

1. Pierwszy kontakt z Państwem - z informacji internetowych nie do końca wynika gdzie zabiegi będą wykonane. Po kontakcie z Państwem szybko otrzymałem pełną informację. Plus. 2. Wybrany przeze mnie gabinet- pełna, kompletna informacja telefoniczna. Trochę odległe terminy (być może przez sezon urlopowy), ale przypomnienie SMSowe dzień przed wizytą. Plus. 3. Bardzo miła obsługa. Plus. 4. Wizyta bez pośpiechu, bez kolejki, bez zbędnego czekania. Prawdziwie relaksujący zabieg, Plus.

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.