Masaż Relaksacyjny - 30 minut | Częstochowa

1 2 3 4 5 (1)
Częstochowa
1 os.

59 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pół godzinny masaż relaksacyjny odpręży Twoje ciało i umysł. Stopniowo poczujesz jak Twoje wypoczęte ciało uwalnia pozytywną energię, a samopoczucie ulega znaczącej poprawie. Zregeneruj swoje ciało oraz umysł, pozbywając się zbędnego napięcia. Zapomnij o codziennych zmartwieniach, skup się na kojących dłoniach masażysty i odpłyń do krainy błogostanu. Ta dawka przyjemności do ogromny zastrzyk energii na kolejne pracowite dni!

Masaż jest idealnym prezentem dla wszystkich zabieganych potrzebujących prawdziwego ekspresowego wyciszenia i relaksu. Przede wszystkim do doskonały prezent dla kobiety, która lubi dbać o siebie, jednak nie zawsze ma czas. Ten upominek sprawdzi się jako prezent na Walentynki, urodziny czy Dzień Kobiet.


Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Na miejscu otrzymasz ręcznik i jednorazowe klapki (jeżeli będzie potrzeba, także jednorazową bieliznę). Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia. Prezent obejmuje masaż pleców.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności