Masaż Muszlami Lava | Szczecin

1 2 3 4 5 (0)
Szczecin
1 os.

160 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz przeżyć niezapomniane chwile? Wybierz się na niezwykły Masaż Muszlami Lava. Po przekroczeniu progów Salonu SPA, przeniesiesz się do krainy relaksu i prawdziwego wytchnienia. Profesjonalista wykona zabieg samorozgrzewającymi się muszlami z tropikalnych Filipin, zbieranymi ręcznie u wybrzeża Oceanu Spokojnego. Te unikalne muszle w trakcie masażu emitują ciepło ze swojego wnętrza, przynosząc głębokie odprężenie. Co najważniejsze, dzięki zabiegowi zredukujesz napięcie i stres. Pozwól sobie na przyjemność i przekonaj się na własnej skórze, że to nie tylko prawdziwe ukojenie dla ciała, lecz także dla zmysłów. Nie zastanawiaj się dłużej - sprawdź już dziś, w jak cudowne doznania obfituje ten egzotyczny masaż!

Co obejmuje prezent?
W skład prezentu wchodzi: 60-minutowy masaż całego ciała przy użyciu muszli Lava, jednorazowa bielizna, szlafrok oraz klapki na życzenie.

Jak przebiega realizacja?
Po przygotowaniu się, masażystka zaprasza na miejsce, gdzie odbędzie się masaż. Cała realizacja kończy się krótkim relaksem.

Czy występują jakieś przeciwwskazania?
Z masażu nie mogą skorzystać kobiety w ciąży oraz osoby z chorobami/zmianami skóry, alergią oraz pękającymi naczynkami.

Jakie są korzyści z realizacji prezentu?
Dzięki muszlom, które w trakcie masażu emitują ciepło ze swojego wnętrza, przynoszą głębokie odprężenie. Co najważniejsze, dzięki zabiegowi zredukujesz napięcie i stres.

 
Zastanawiasz się, jak zaskoczyć Ukochaną? Podaruj jej Masaż Muszlami Lava! To oryginalny prezent dla Kobiety, która pragnie oderwać się od codziennych stresów. Spraw jej radość i wręcz jej voucher prezentowy na Urodziny, Rocznicę, Walentynki lub Święta.Ten zabieg to romantyczny upominek dla wszystkich - zarówno Żony, Matki, Córki i Przyjaciółki! Szukasz czegoś innego? Sprawdź naszą ofertę! Nasz katalog marzeń jest pełen inspiracji.

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prosimy o przyjście 5 - 10 minut przed umówionym czasem zabiegu. Usługa składa się z przygotowania, rzeczywistego czasu zabiegu oraz krótkiego relaksu po nim. Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki na życzenie.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje