Masaż Lomi Lomi | Kielce

1 2 3 4 5 (1)
Kielce
1 os.

159 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy wiesz, że Masaż Lomi Lomi ma swoje korzenie w kulturze hawajskiej? Zabieg ten daje odczucie głębokiej relaksacji, powrotu do harmonii w ciele i spokoju w umyśle. Lomi Lomi, łączący w sobie dotyk i taniec, a jego działanie wpływa zarówno na sferę fizyczną, jak i emocjonalną. Masaż pomaga odblokować stłumione emocje, zlikwidować napięcia w ciele, a przede wszystkim pobudzić regeneracyjne siły naszego organizmu, aby w naturalny sposób pomogły wrócić do stanu równowagi. Masaż wykonywany jest przedramionami i dłońmi co daje odczucia jakby wykonywały go dwie osoby.

Jak przebiega realizacja?
Po przygotowaniu się, doświadczona masażystka zaprasza na miejsce, gdzie odbędzie się masaż. Cała realizacja kończy się krótkim relaksem.

Co obejmuje prezent?
90 minutowy masaż całego ciała. Zabieg wykonywany za pomocą rąk i łokci.

Czy występują jakieś przeciwwskazania?
Choroby skórne, łuszczyca. Istnieje możliwość wykonania masażu dla kobiet w ciąży.

Na czym polega masaż Lomi Lomi?
Jest to hawajski masaż, który za pomocą płynnych ruchów rąk i łokci, oraz zmiennemu naciskowi pozwala ciału odpocząć. Masaż koi ciało i duszę!

Masaż Lomi Lomi sprawdzi się jako:

podarunek dla przyjaciółki, prezent dla siostry, prezent na Dzień Kobiet

Jeśli widzisz, że twoi bliscy potrzebują chwili wytchnienia, to reaguj natychmiast! Podaruj przeżycie i pomóż im znaleść oazę spokoju w Kieleckim SPA! Masaż Lomi Lomi to świetny prezent dla mamy, dziewczyny, koleżanki oraz przyjaciół. Ten niebanalny upominek z pewnością sprawi im masę radości i odprężenia! Niezależnie od tego, czy będzie to prezent na Boże Narodzenie, Dzień Matki, Dzień Kobiet lub też Walentynki, trafi w gust nawet najwybredniejszych! Idź z duchem czasu, podaruj voucher na prezent i ciesz się uśmiechem na ustach twoich bliskich!


Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Poniżej 18 roku życia wymagana zgoda lub obecność opiekuna. Istnieje możliwośc wykonania masażu dla kobiet w ciąży.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności