Masaż Gorącymi Kamieniami | Warszawa

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
1 os.

119 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Marzy Ci się profesjonalny masaż? Wybierz La Stone Therapy, inaczej odprężającą terapię gładkimi, bazaltowymi kamieniami! Ta forma masażu wykorzystuje ciepłe oraz zimne kamienie. Ich jednoczesne zastosowanie pozwala na totalne odprężenie oraz regenerację całej energii. Masaż Kamieniami to znany od starożytności sposób zdrowotnego oddziaływania na organizm człowieka! Jeżeli więc odczuwasz takie skutki stresu, jak napięcie mięśni, czy bóle stawów, sprawdź koniecznie, jak cudownie relaksujący jest ten zabieg! To doskonała okazja, aby zatrzymać się w nieustannie pędzącym świecie i oderwać się od trosk dnia codziennego! Klimatyczny salon masażu oraz doświadczony masażysta już na Ciebie czekają!

Co obejmuje prezent?
W skład prezentu wchodzi: 60 minutowy masaż gorącymi oraz zimnymi kamieniami - La Stone Therapy. Osoba obdarowana na miejscu otrzyma ręcznik, jednorazowe klapki i w razie potrzeby jednorazową bieliznę.

Jak przebiega realizacja?
Po przygotowaniu się, masażystka zaprasza na miejsce, gdzie odbędzie się realizacja.

Czy występują jakieś przeciwwskazania?
Przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia.

Jakie są korzyści z realizacji prezentu?
Ciepłe kamienie pobudzają układ limfatyczny oraz krwionośny, poprawiając ukrwienie i zmniejszając sztywność mięśni, zimne kamienie mają właściwości przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Masaż ma zastosowanie zarówno w rehabilitacji, jak i w odnowie biologicznej.

Masaż Gorącymi Kamieniami sprawdzi się jako:

podarunek dla kobiety, prezent pod Choinkę, prezent urodzinowy

Szukasz pomysłu na fajny prezent dla mamy, przyjaciółki, siostry, a może dla taty albo narzeczonego? Niezależnie, czy musisz wybrać prezent dla kobiety, czy mężczyzny, decydując się na Masaż Gorącymi Kamieniami masz gwarancję satysfakcji osoby obdarowanej ! Voucher prezentowy na relaksujące i niezapomniane przeżycie, to świetna propozycja na prezent na urodziny, imieniny, Święta, Dzień Kobiet oraz inne okazje!


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Na miejscu klient otrzyma ręcznik i jednorazowe klapki (jeżeli będzie potrzeba, także jednorazową bieliznę). Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności