Manicure Biznesowy dla Mężczyzn | Kraków

1 2 3 4 5 (1)
Kraków
1 os.

79 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wiesz, że w biznesie każdy szczegół ma znaczenie? Ponieważ zarówno przy prezentacji projektów, jak i przy zwyczajnej rozmowie gesty odgrywają ogromną rolę, naturalne jest to, że ruchy dłoni przyciągają uwagę. Właśnie dlatego Manicure Biznesowy dla Mężczyzn jest cennym zabiegiem pielęgnacyjnym, który doceni każdy mężczyzna. Dzięki wypielęgnowanym dłoniom będziesz mógł czuć się bardziej swobodnie, a to przełoży się na siłę przekonywania i wzbudzane zaufanie. Wybierz się na manicure dla mężczyzn, aby obdarzać pewnym uściskiem zadbanych dłoni!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: manicure SPA, w tym peeling dłoni, kąpiel, skrócenie i opiłowanie paznokci, nałożenie maski i rękawic, wmasowanie kremu do rąk.

Jak przebiega realizacja?

Zabiegi wykonywane są jeden po drugim, całość zajmuje do półtorej godziny.

Jakie są zalety korzystania z tego zabiegu?

Manicure ma na celu odświeżyć i nawilżyć męskie dłonie. Użycie peelingu cukrowego z dodatkiem zielonej herbaty doskonale oczyści i wygładzi skórę, pozostawiając ją miękką i delikatną. Nałożenie maski z żurawiną będzie dla skóry prawdziwą bombą witaminową, a wmasowanie kremu na zakończenie pobudzi krążenie i odżywi skórę.

Manicure Biznesowy dla Mężczyzn sprawdzi się jako:

prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Chłopaka, czy prezent dla taty.


Manicure Biznesowy dla Mężczyzn to ciekawy prezent dla każdego faceta, który robi karierę w biznesie. Wszyscy mężczyźni znający ten świat, wiedzą, że nienaganny wygląd to podstawa autoprezentacji – od niej często zależy powodzenie projektu. Dlatego podobny podarunek, chociaż może zaskoczyć, wzbudzi zawsze wielką wdzięczność każdego świadomego biznesmana – bo praktyczny prezent zawsze zostanie doceniony przez mężczyznę.


Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 1,5 h

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Przebieg zabiegu: peeling dłoni, kąpiel, skrócenie i opiłowanie paznokci, usunięcie skórek, nałożenie maski i rękawic frotte, wmasowanie kremu do rąk. Przeciwwskazania: choroby bakteryjne i wirusowe, stany alergiczne skóry, niezagojone rany i świeże blizny, wszystkie choroby płytki paznokciowej.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.