Loty Akrobatyczne dla Dwojga

1 2 3 4 5 (1)
Wielka Brytania, Hrabstwo Gloucestershire
2 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeśli zwykłe loty wydają się Wam nudne, to jest okazja do podniesienia adrenaliny w podniebnych akrobacjach. Przeżycie rozpoczyna się od intensywnego szkolenia z zakresu lotnictwa i bezpieczeństwa, prowadzonego przez byłych instruktorów wojskowych z elitarnych jednostek Royal Air Force (RAF). Następnie otrzymujecie kombinezony i spadochrony, które są niezbędne w realizacji. Teraz jesteście gotowi zasiąść w kabinie super-lekkich samolotów Extra 300-tek i przeżyć podniebne akrobacje – beczki, korkociągi i formacje manewrowe symulujące prawdziwą walkę powietrzną. Momentami Wasze maszyny będą tak blisko, że będziecie mogli sobie pomachać przez szybę. Po takich emocjach stanie prosto na ziemi jest prawdziwym wyzwaniem. Musicie spróbować tych emocji! 

Loty Akrobatyczne dla Dwojga to świetny pomysł na prezent dla pary, która kocha podróżować. Bujanie w przestworzach oraz panorama Wielkiej Brytanii to przeżycie, które zostanie im w pamięci na długo. Możesz być pewny, że obdarowani będą zaskoczeni.


Miejsce realizacji

Wielka Brytania, Hrabstwo Gloucestershire

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny. Obuwie sportowe z płaską podeszwą i dobrą przyczepnością. Na miejscu zostanie zapewniony ochronny kombinezon. Kobiety proszone są o założenie spodni.

Czas trwania

Prezent Loty Akrobatyczne dla Dwojga trwa około 4 godzin. Jest to czas przeznaczony na szkolenie z bezpieczeństwa, szkolenie spadochronowe, a także 40 minutowy lot samolotem.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest w okresie od marca do listopada. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego. Minimalny wiek uczestników to 16 lat. Minimalny wzrost: 1,54 m, Maksymalny wzrost: 1,95 m, Waga maksymalna: 95 kg. Od osób powyżej 55 roku życia wymagane jest poświadczenie lekarskie zdolności do lotu przetłumaczone na język angielski. Prosimy o kontakt minimum 30 dni przed pożądanym terminem realizacji.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności