Lot Zapoznawczy w Symulatorze dla Dwojga | Poznań

0.0 0 Opinie

Lot Zapoznawczy w Symulatorze dla Dwojga | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

259,00 zł

259,00 zł

O prezencie

Uwielbiacie ogromne samoloty pasażerskie, a Waszym marzenie to zasiąść za sterami takiej maszyny? Zanim zostaniecie pilotami, spróbujcie swoich sił podczas Lotu Zapoznawczego w Symulatorze dla Dwojga i przekonajcie się czy da się łatwo prowadzić samolot! Kokpit to wyjątkowo wierna replika prawdziwego samolotu, gdzie wszystkie kontrolki, przełączniki, wyświetlacze oraz dźwignie są w tych samych miejscach! Wybierzcie trasę na dowolnie wybrane lotnisko oraz warunki pogodowe i zadbajcie o bezpieczny lot! Niesamowita zabawa gwarantowana!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wstęp teoretyczny przed lotem (zapoznanie się z kokpitem, omówienie scenariuszy), opiekę instruktora, lot zapoznawczy w symulatorze lotu oraz kartę pokładową.

Ile czasu trwa taki lot?
Lot trwa około 30 minut. Osoby obdarowane mogą dowolnie zamieniać się za sterami samolotu.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, osoby niepełnoletnie mogą lecieć w symulatorze, jednakże osoby poniżej 13 roku życia mogą korzystać z Symulatora Lotów wyłącznie pod opieką opiekuna prawnego, a osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać pisemną od opiekuna prawnego.

Lot Zapoznawczy w Symulatorze dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na Dzień Dziecka, prezent dla rodziców.

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla rodziców lub znajomych? Lot Zapoznawczy w Symulatorze dla Dwojga to wyjątkowa okazja, aby zostać pilotem i zadbać o bezpieczeństwo pasażerów. Przeżycie jest realizowane przez cały rok i w każdych warunkach pogodowych, więc z łatwością może pełnić rolę upominku dla pary lub przyjaciół! Doskonale sprawdzi się również jako podarunek na Dzień Dziecka bądź Dzień Chłopaka!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5minut na zapoznanie się z kokpitem +25 minut lotu (30 minut)

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Osoby poniżej 13 roku życia mogą korzystać z Symulatora Lotów wyłącznie pod opieką osób dorosłych (opiekunów prawnych), a osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Warunkiem odbycia lotu jest zapoznanie się z Regulaminem GearUP!, dostępnym pod adresem http://www.gearup.aero/regulamin/. Kokpit to wyjątkowo wierna replika prawdziwego samolotu, gdzie wszystkie kontrolki, przełączniki, wyświetlacze i dźwignie działają dokładnie tak, jak w rzeczywistości! Pamiętajcie, aby pojawić się na odprawie najpóźniej 15 minut przed planowanym lotem!


Sprawdź na mapie


Realizacja

GearUP!

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.