JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot widokowy Paralotnią z Filmowaniem | Białystok

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot widokowy Paralotnią z Filmowaniem | Białystok

Białystok (okolice)
1 os.

299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
299 zł

Zapomnij o szarej codzienności i o tym co "musisz" każdego dnia. Zapomnij o ograniczeniach i zacznij marzyć! Następnym krokiem jest realizacja wyobrażeń, o których dotychczas miałeś odwagę tylko "pomyśleć". Podaruj sobie coś wyjątkowego, innego niż zawsze. Złap chwilę dla siebie i zobacz życie z innej perspektywy. Co powiesz na tę, z lotu ptaka? Brzmi lekko i ekscytująco? Taki właśnie jest Lot Widokowy Paralotnią! Pomyśl, że całe to odlotowe przeżycie sam nagrasz na kamerę.. i będziesz miał trwałe wspomnienie, którym będziesz się mógł dzielić z każdym!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje lot widokowy paralotnią w okolicach Białegostoku wraz z filmem ze sportowej kamery, która umieszczona jest na wysięgniku i powierzona pasażerowi na czas lotu.

Ile trwa lot?

Lot trwa około 10 minut. Czas lotu jest mocno uzależniony od panujący warunków atmosferycznych i może trwać nieco krócej.

Kto może latać paralotnią?

Latać może każdy kto posiada ogólny dobry stan zdrowia, w szczególności cierpieć na choroby serca, padaczkę, choroby układu oddechowego. Waga pasażera musi zawierać się w przedziale od 40 kg do 100 kg. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemnej zgody obojga opiekunów prawnych lub ich obecność przy realizacji.

Lot widokowy Paralotnią z Filmowaniem sprawdzi się jako:

Prezent dla niego, Prezent na imieniny, Podarunek na 30-te urodziny

Lot Widokowy Paralotnią to odlotowy prezent dla fanów mocnych doznań i wszelkiego rodzaju lotów, ale również dla tych, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego. Podaruj ten bajeczny prezent komuś, kto jest dla Ciebie wyjątkową osobą!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Białystok (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór dostosowany do panujących warunków pogodowych. Do lotu należy założyć wygodne obuwie sportowe, zalecane buty za kostkę.

Czas trwania

Lot trwa około 10 minut. Czas lotu może się zmieniać w zależności od panujących warunków pogodowych.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Loty odbywają się w okolicach Białegostoku, lokalizacje do wyboru: Żółtki lub Suraż. Inne miejsca realizacji lotu możliwe tylko i wyłącznie po ustaleniu ich z Wykonawcą. Fillmowanie odbywa się za pomocą sportowej kamery, która umieszczona jest na wysięgniku i powierzona pasażerowi na czas lotu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1522
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.