Lot Widokowy Paralotnią Plus z Filmowaniem | Białystok

1 2 3 4 5 (1)
Białystok (okolice)
1 os.

449 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nawet lot widokowy może mieć wersję podstawową i wersję deluxe. Niczym pokoje w hotelu czy gry komputerowe. Lot Widokowy Paralotnią Plus z Filmowaniem to coś absolutnie wyjątkowego wśród ofert związanych z lataniem!  Wzniesiesz się na większa niż zazwyczaj wysokość. A do tego możliwość nagrania filmu z całej akcji! Przeżyj niezwykłą przygodę w wersji luksusowej i zrób sobie selfie, którego pozazdrości Ci każdy znajomy! Pamiętaj o szerokim uśmiechu!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje ok. 30 minutowy lot termiczny na paralotnilotni. Przeżycie odbywa się wraz z instruktorem, który wcześniej przeprowadzi krótkie szkolenie nt. bezpieczeństwa. W czasie lotu obdarowanemu zostanie przekazana sportowa kamera na wysięgniku, by ten sam mógł rejestrować cały przelot.

Ile trwa lot?

Lot termiczny trwa około 30 minut. Czas lotu jest mocno uzależniony od panujący warunków atmosferycznych i może trwać nieco krócej.

Czym jest lot termiczny?

W trakcie lotu termicznego osiąga się wysokość nawet 1000 metrów! Większą niż podczas innych lotów tego typu. W związku z tym zalecany jest ciepły ubiór. Pomimo znakomitej pogody przydadzą się kurtka i rękawiczki!

Jakie są przeciwwskazania?

Pasażer powinien posiadać ogólny dobry stan zdrowia. Lotu nie powinny odbywać osoby z chorobami serca czy chore na padaczkę. Waga osoby, która odbywa lot musi wynosić od 40 do 100 kg.

Lot Widokowy Paralotnią Plus z Filmowaniem sprawdzi się jako:
wakacyjny prezent, prezent dla niej, prezent dla męża.

Po co się ograniczać, kiedy można wręczyć pełny pakiet! Lot Widokowy Paralotnią Plus z Filmowaniem to ekstremalny prezent na każdą okazję! Ten ekskluzywny podarunek zdecydowanie wyróżnia się z wielu ofert tego typu! Prezent na Walentynki, na urodziny czy na Święta. Każdy dzień jest dobry, by podarować coś tak wyjątkowego!


Miejsce realizacji

Białystok (okolice)

Obowiązujący strój

W przypadku lotów termicznych (na wysokościach powyżej 1000 m), nawet w najgorętsze dni wymagana jest ciepła kurtka i rękawiczki. Do lotu zalecane jest założenie wygodnego obuwia sportowego, najlepiej za kostkę.

Czas trwania

Lot termiczny trwa około 30 minut. Czas lotu jest mocno uzależniony od panujący warunków atmosferycznych i może trwać nieco krócej.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby oglądające realizację prezentu.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Loty odbywają się w okolicach Białegostoku, lokalizacje do wyboru: Żółtki lub Suraż. Inne miejsca realizacji lotu możliwe tylko i wyłącznie po ustaleniu ich z Wykonawcą. Lot termiczny paralotnią może odbywać się tylko latem, w ciepłe dni, w odpowiednich warunkach atmosferycznych, w środku dnia i wymaga indywidualnego ustalenia terminu, nie wcześniej niż na 1-2 dni przed lotem.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.