JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Widokowy Paralotnią Plus | Białystok

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Widokowy Paralotnią Plus | Białystok

Białystok (okolice)
1 os.

399 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Możesz sprawić, że Twoje wyobrażenia i marzenia senne w końcu się spełnią! Pozwól sobie poczuć wolność, swobodę i jednocześnie moc doznań podczas Termiczengo Lotu Widokowego Paralotnią. Teraz możesz oderwać się od rzeczywistości i codziennych obowiązków. Daj sobie szansę aby przeżyć coś niezapomnianego, aby na chwilę znaleźć się w zupełnie innym miejscu - w powietrzu, poza wszystkim co Cię ogranicza na ziemi. Znajdziesz się ponad wszystkim i na chwilę wszystko odleci w błogie zapomnienie..

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje lot widokowy, termiczny paralotnią w okolicach Białegostoku, na wysokości ponad ponad kilometra nad ziemią.

 Ile trwa lot? 

Lot termiczny trwa około 30 minut. Czas lotu jest mocno uzależniony od panujący warunków atmosferycznych i może trwać nieco krócej.

Czym różni się lot termiczny od standardowego lotu paralotnią?

Lot termiczny paralotnią może odbywać się tylko latem, w ciepłe dni, w odpowiednich warunkach atmosferycznych, w środku dnia i wymaga indywidualnego ustalenia terminu, nie wcześniej niż na 1-2 dni przed lotem. Lot termiczny polega na wykorzystaniu intensywnego nagrzania się powietrza, które unosi się do góry tworząc tzw. "komin termiczny", dzięki tej właściwości można nabrać większej wysokości i szybować dłużej w powietrzu. Wysokość lotu może przekraczać kilometr, osiągnięcie takiej wysokości nie jest możliwe w przpadku standardowego lotu paralotnią.

Kto może latać paralotnią?

Latać może każdy kto posiada ogólny dobry stan zdrowia, w szczególności cierpieć na choroby serca, padaczkę, choroby układu oddechowego. Waga pasażera musi zawierać się w przedziale od 40 kg do 100 kg. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemnej zgody obojga opiekunów prawnych lub ich obecność przy realizacji.

Lot Widokowy Paralotnią Plus sprawdzi się jako: 

Prezent na urodziny, Prezent dla rodzica, Podarunek na rocznicę

Lot Widokowy Paralotnią Plus to idealny prezent dla fanów lotów i sportów ekstremalnych. Jeżeli znasz kogoś kto uwielbia nowe wyzwania lub sam chciałbyś spróbować czegoś nowego, to owy lot rewelacyjnie sprawdzi się na podarunek w przestworzach


Miejsce realizacji

Białystok (okolice)

Obowiązujący strój

W przypadku lotów termicznych (na wysokościach powyżej 1000 m), nawet w najgorętsze dni wymagana jest ciepła kurtka i rękawiczki. Do lotu zalecane jest założenie wygodnego obuwia sportowego, najlepiej za kostkę.

Czas trwania

Lot termiczny trwa około 30 minut. Czas lotu jest mocno uzależniony od panujący warunków atmosferycznych i może trwać nieco krócej.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Loty wykonywane są tylko w sezonie letnim. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Loty odbywają się w okolicach Białegostoku, lokalizacje do wyboru: Żółtki lub Suraż. Inne miejsca realizacji lotu możliwe tylko i wyłącznie po ustaleniu ich z Wykonawcą. Lot termiczny paralotnią może odbywać się tylko latem, w ciepłe dni, w odpowiednich warunkach atmosferycznych, w środku dnia i wymaga indywidualnego ustalenia terminu, nie wcześniej niż na 1-2 dni przed lotem.

 


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1663
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.