Lot Widokowy Cessna 152 (45 minut) | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań (Kobylnica)
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Widok chmur Cię pasjonuje? Zazdrościsz ptakom umiejętności lotu? Wejdź na pokład samolotu Cessna 152 i przekonaj się, jak wielką radość daje możliwość lotu! Zdziwisz się jak emocjonujący i komfortowy będzie lot tym posiadający 110 koni mechanicznych aeroplanem. Wejdź do kokpitu, zapoznaj się ze wszystkimi wskaźnikami, zapnij pasy i poczuj niesamowitą adrenalinę towarzyszącą procedurze startowej! Czasu w przestworzach płynie zupełnie inaczej - ogromne emocje oraz zachwyt zostaną z Tobą jeszcze na długo po tym, jak zejdziesz z płyty lotniska. Wyruszaj na podbój przestworzy i zdobądź prawdziwe lotnicze doświadczenie! Samolot i pilot czekają wyłącznie na Ciebie!

 

Realizując prezent:

  • Zapoznasz się z wyposażeniem samolotu,
  • Pilot będzie komentował wskazania przyrządów,
  • Odbędziesz 45 minutowy lot.
Każdy z nas chce dawać swoim bliskim niebanalne prezenty na Gwiazdkę. Wszyscy również wiemy, jak trudna to sztuka. Nie masz pomysłu na prezent dla Brata, Siostry, Żony, Męża, Dziadków lub Rodziców? Z chęcią Ci pomożemy! Podaruj przeżycie i ciesz się radością swoich bliskich. To niebywały, ciekawy i oryginalny prezent zapewniający miłe wspomnienia! Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, że od teraz prezenty na Święta to bułka z masłem!

Miejsce realizacji

Poznań (Kobylnica)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Masaż trwa 45 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 12 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana pisemna zgoda rodziców). Maksymalna waga uczestnika to 105 kg. Trasę przelotu można wyznaczyć w porozumieniu z pilotem.
Możliwe jest zlecenie wykoniania filmu z lotu za dodatkową opłatą.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.