JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Widokowy Cessna 152 (15 minut) | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Widokowy Cessna 152 (15 minut) | Poznań

Poznań (Kobylnica)
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Odkąd sięgniesz pamięcią pasjonuje Cię latanie? Chcesz zobaczyć ziemię z nieznanej Ci do tej pory perspektywy? Wejdź na pokład samolotu Cesna 152 i rozpocznij swoją przygodę w przestworzach! Zapoznaj się z wyposażeniem kabiny pilota i funkcją poszczególnych wskaźników, zapnij pasy i rozpocznij procedurę startową. Pilot na bieżąco będzie komentował poszczególne wskaźniki. Poczuj niesamowite emocje wśród chmur. Delektuj się przepiękną panoramą Poznania - takiego widoku z pewnością nie zapomnisz do końca życia! Jesteś gotowy na prawdziwą przygodę na dużej wysokości? Pilot, maszyna oraz niepowtarzalne doświadczenia czekają na Ciebie!

 

Prezent obejmuje:

  • Krótkie zapoznanie z wyposażeniem samolotu,
  • Komentarze wskazań przyrządów,
  • Przed lotem można skonsultwoać z pilotem trasę przelotu.

Szukasz prezentu dla chłopaka? A może chcesz coś podarować osobie, która uwielbia latać w przestworzach? To przeżycie może zostać podarowane praktycznie każdemu! Lot Widokowy to prezent dla taty, ale również dla ukochanego, czy ukochanej. Miłość do latania w przestworzach nie ma ograniczeń płci, czy wieku. Podaruj ten voucher na gwiazdkę, urodziny, czy w podziękowaniu za cudownie spędzony czas!


Miejsce realizacji

Poznań (Kobylnica)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

15 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 12 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana pisemna zgoda rodziców). Maksymalna waga uczestnika to 105 kg. Możliwe jest zlecenie wykoniania filmu z lotu za dodatkową opłatą


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1285
Filtruj Prezenty

Opinie (2)

Łukasz

Lot był bardzo przyjemny. Można podziwiać z tej fajnej perspektywy Poznań i okolice. Pilot pokazywał okolice i bardzo ciekawie opowiadał samolocie. Wszystkim bardzo gorąco polecam :)

Yaro

Dobra organizacja. Pilot mega sympatyczny. Miło się gawędziło. Mimo nie najlepszej pogody, widoki wspaniałe. Wrażenia zostaną w pamięci na bardzo długo. Polecam każdemu.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.