Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Lot Samolotem Cessna 150 (30 minut)

(5)
Lokalizacja
Lotnisko Modlin lub Warszawa-Babice
Uczestnicy
1
Sezon
Całoroczny
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Ten wyjątkowy prezent to niepowtarzalna okazja aby unieść się w przestworza i podziwiać świat z tej niecodziennej perspektywy. Niezapomniane widoki i dreszczyk emocji. To wspaniała przygoda zarówno dla wielbicieli wysokości jak i tych którzy zaczynają swoje podniebne doświadczenia.

Loty realizowane są przez cały rok, silny wiatr może uniemożliwić start a widoczność jest w dużym stopniu uzależniona od warunków atmosferycznych.

Możliwość uzgodnienia z wykonawcą miejsca startu - Lotnisko Modlin lub Lotnisko Warszawa Babice.

Miejsce realizacji

Lotnisko Modlin lub Warszawa-Babice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek: 12 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda/obecność opiekuna prawnego. Należy zabrać ze sobą dowód tożsamości. Maksymalna waga uczestnika to 120 kg. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca).

Wpisz mail, zobacz Voucher

 

Opinie (13)

1 2 3

Michał

Świetne wrażenia i mili ludzie. Wszystko super

Tomek

Lot to naprawdę wyjątkowy prezent, wszystko zorganizowane jest bardzo dobrze, realizacja przebiegła bez problemów. Lot daje możliwość nie tylko podziwiania widoków ale także zapoznania się z samolotem szkoleniowym i porozmawianie z pilotem. Jest to naprawdę fajne przeżycie. Firma organizująca loty jest bardzo profesjonalna. Jeśli, jak w moim przypadku, ten wyjątkowy prezent podaruje wam wyjątkowa osoba, to będzie on naprawdę niezapomniany

Damian

Prezent od mojej dziewczyny okazał się trafiony w dziesiątkę! Lot rewelacyjny, a wrażenia po nim niezapomniane :) Widoki zapierające dech w piersiach :) Sam pilot spisał się na najwyższą ocenę :) Miły oraz bardzo sympatyczny :) Polecam wszystkim firmę SALT AVIATION :)

Grzesiek

Jedna z najlepszych rzeczy jakie kiedykolwiek robiłem.

Roman

Odbyłem lot nad Twierdzą Modlin samolotem cessna 150 przeżycie niesamowite, Firma organizująca lot bardzo profesjonalna, zadbali o wszystko i wszystko było przygotowane i realizowane na najwyższym poziomie. Pilot jest bardzo profesjonalny i bardzo miły, wszystko mi pokazał przed lotem i opowiedział o samolocie którym leciałem. Lot trwał planowe 30 min. Mogę śmiało polecić wszystkim którzy lubią latać jak i tym dla których to będzie pierwszy raz gdyż wspomnienia pozostaną na bardzo długo a wrażenia z lotu są niesamowite. Pozdrawiam bardzo serdecznie Roman.

Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje