JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Widokowy Balonem | Warszawa (okolice)

Lot Widokowy Balonem | Warszawa (okolice)


Dokładne miejsce ustalane przy rezerwacji.
1 os.

695 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
695 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Latanie od wieków wywoływało zachwyt. Od początku ludzkości marzyliśmy o tym, aby upodobnić się do ptaków. Pierwsze loty balonem towarzyszą naszej cywilizacji od początku XVIII wieku. Teraz, taka okazja jest na wyciągnięcie ręki! Lot Widokowy Balonem pozwoli zobaczyć Ci świat z zupełnie innej perspektywy. Chwyć za aparat, wskakuj do gondoli i wybierz się w niezapomnianą podróż w przestworzach. Doświadcz widoków przepięknej panoramy rozciągającej się kilkaset metrów pod Tobą. To, co zobaczysz z pokładu tego powietrznego statku, zachwyci Twoje oczy...To nie jest sen! Uwiecznij na fotografiach te wyjątkowe, zapierające dech w piersiach, chwile. Oderwij się od codzienności i rozpocznij prawdziwe "bujanie w obłokach", które od tego momentu nabierze zupełnie innego znaczenia. Zachwyć się wynalazkiem braci Montgolfier! Wysokich lotów!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot widokowy balonem dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa lot?
Lot potrwa około godziny (+/- 15minut, w zależności od warunków pogodowych).

Jak wygląda Lot Widokowy Balonem?
Po wejściu na pokład balonu, uniesiesz się w powietrze. Po wylądowaniu otrzymasz drobny poczęstunek, lampkę szampana oraz odbędziesz ceremonię chrztu na Aeronautę (pasażera statku powietrzengo). Otrzymasz również zaświadczenie o długości i wysokości lotu oraz zdjęcia w formie elektronicznej!

Lot Widokowy Balonem sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent urodzinowy, prezent dla kobiety

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla amatora powietrznych wrażeń? Nie wiesz, co kupić dla Przyjaciela, Siostry lub Brata? Podaruj niezwykły Lot Widokowy Balonem! Ten niesamowity prezent sprawdzi się na każdą okazję, na Urodziny, Święta lub Mikołajki. Wręcz bliskiej Ci osobie ten wyjątkowy voucher i ciesz się z nimi ich radością! Nie zastanawiaj się dłużej - zdecyduj się już dziś!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dokładne miejsce ustalane przy rezerwacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy cieplejsze ubranie, gdyż na wysokości mogą panować niskie temperatury niezależnie od pogody.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi. Do kosza balonu mogą wejść jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku.

Informacje dodatkowe

Loty realizowane są począwszy od 3 osób. Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Od pasażerów poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji prezentu. Uczestnictwa w locie odradzamy kobietom w ciąży. Maksymalna waga jednego uczestnika to 115 kg. Wykonawca posiada wszystkie niezbędne zezwolenia na wykonywanie komercyjnych lotów balonem. Dokładne miejsce i termin startu – do ustalenia z organizatorem podczas rezerwacji.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.