Lot Widokowy Balonem | Lublin

1 2 3 4 5 (0)
Lublin (okolice)
1 os.

592 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Marzysz o oderwaniu się od codziennych obowiązków i pobujaniu w obłokach? Stoisz przed możliwością spełnienia tego pragnienia, i to w całej jego dosłowności. Lot Widokowy Balonem pozwoli Ci spojrzeć na ziemię z innej perspektywy. Wybierz termin i porę, o jakiej wyruszysz w podniebną wyprawę – możesz zdecydować, czy chcesz obejrzeć wschód, czy zachód słońca. Niezależnie od tego, którą z opcji wybierzesz, widoki jakie będziesz podziwiać, zapadną Ci w pamięci na bardzo długi czas. Nie zastanawiaj się zbyt długo. Do zobaczenia w górze!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: lot balonem dla jednej osoby (lot w grupie). Podczas lotu można podziwiać malownicze okolice Nałęczowa,
Kazimierza Dolnego, Janowca, doliny Wisły oraz Lublina. Starty odbywają się przeważnie z Nałęczowskiego Parku
Zdrojowego, otoczonego lasami i malowniczymi pagórkami.

Kiedy odbywają się loty?

Loty organizowane są przeważnie w weekendy (dając pasażerom możliwość skorzystania z atrakcji w czasie wolnym od pracy) o wschodzie słońca oraz późnym popołudniem, godzinę przed zachodem słońca przy dobrych warunkach atmosferycznych.

Lot Widokowy Balonem sprawdzi się jako:

prezent na dzień mamy, podarek na imieniny, prezent na urodziny.

Lot Widokowy Balonem to oryginalny prezent dla każdego, kto potrafi docenić piękno świata. Wręczając podobny podarunek, dajesz możliwość spojrzenia na najpiękniejsze okolice Polski z nieco innej perspektywy. Zapierające dech w piersiach widoki, zachwycą zarówno osoby bardzo wrażliwe, jak i takie, które w życiu codziennym nieskłonne są do uniesień. To wymarzony prezent dla mamy, który możesz wręczyć w dniu jej święta, bądź na urodziny.


Miejsce realizacji

Lublin (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby oglądające realizację prezentu.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Oferta nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży i osób nurkujących 24 godziny przed lotem. W zależności od warunków atmosferycznych termin lotu może zostać odwołany (organizator zaproponuje inny termin realizacji). Oferta dla osób od 10 roku życia (osoby niepełnoletnie do 15 roku życia odbywają podróż pod opieką pełnoprawnego rodzica, a powyżej 15 roku życia – za jego notarialną zgodą). Organizator zapewnia transport po locie, pamiątkowy certyfikat i lampkę wina musującego (dla osób pełnoletnich) po wylądowaniu. Loty odbywają się po zebraniu grupy min. 4 osób.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności