JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Widokowy Balonem dla Dwojga | Łódź (okolice)

Lot Widokowy Balonem dla Dwojga | Łódź (okolice)


Dokładne miejsce ustalane przy rezerwacji.
2 os.

1290 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1290 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Imponujące widoki..., syk gorącego powietrza, napełniającego czaszę balonu... To tylko niektóre z atrakcji, które oferuje Wam Widokowy Lot Balonem dla Dwojga! Wybierzcie jedno z dostępnych miejsc startu i rozpocznijcie niezwykłą podniebną przygodę. Na pokładzie bajecznie kolorowego balonu, nie będzie miejsca na nudę. Zobaczycie świat z zapierającej dech w piersiach perspektywy, która kiedyś zarezerwowana była tylko dla ptaków. Dodatkowo, podróżujący z Wami pilot, zapozna Was z tajnikami latania balonem. Całości dopełni bezcenne uczucie wolności i błogiego spokoju, którego nie da się z niczym porównać. Przekroczcie próg wiklinowego kosza i wyruszcie w niezapomnianą podróż ku chmurom! Zapomnijcie o przyziemnych sprawach i oddajcie się tej niezwykłej chwili we Dwoje!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot widokowy balonem dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa lot?
Lot potrwa około godziny (+/- 15minut, w zależności od warunków pogodowych).

Jak wygląda Lot Widokowy Balonem dla Dwojga?
Po wejściu na pokład balonu, uniesiecie się w powietrze. Po wylądowaniu otrzymacie drobny poczęstunek, lampkę szampana oraz odbędziecie ceremonię chrztu na Aeronautę (pasażera statku powietrzengo). Otrzymacie również zaświadczenie o długości i wysokości lotu oraz zdjęcia w formie elektronicznej!

Widokowy Lot Balonem dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla małżeństwa, prezent z okazji rocznicy

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla pary? Nie wiesz, co podarować miłośnikom nietuzinkowych przeżyć? Wręcz im odlotowy voucher na Lot Widokowy Balonem dla Dwojga! Ten niesamowity prezent sprawdzi się na każdą okazję, dla Rodziców na święta, Urodziny lub inną wyjątkową okazję. Nie zastanawiaj się dłużej - ten niezwykły podarek z pewnością sprawi Twoim bliskim mnóstwo radości.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dokładne miejsce ustalane przy rezerwacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy cieplejsze ubranie, gdyż na wysokości mogą panować niskie temperatury niezależnie od pogody.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi. Do kosza balonu mogą wejść jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku.

Informacje dodatkowe

Loty realizowane są począwszy od 3 osób. Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Od pasażerów poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji prezentu. Uczestnictwa w locie odradzamy kobietom w ciąży. Maksymalna waga jednego uczestnika to 115 kg. Wykonawca posiada wszystkie niezbędne zezwolenia na wykonywanie komercyjnych lotów balonem. Dokładne miejsce i termin startu – do ustalenia z organizatorem podczas rezerwacji.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.