Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Rodziny | Flyspot | Wiele Lokalizacji

Warszawa (okolice), Katowice
3 os.

699 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Aby osiągnąć perfekcję w swoim hobby, należy poświęcić wiele czasu na ćwiczenia. Skoki Spadochronowe nie są wyjątkiem, ale gdzie mają ćwiczyć spadochroniarze w trakcie niepogody? To z myślą o nich powstał tunel aerodynamiczny we Flyspot. Wystarczy wejść na nietypową platformę, pod którą znajdują się specjalne wentylatory. Ich moc jest tak duża, że pozwala pokonać grawitację! Teraz każdy ma okazję spróbować rewelacyjnej zabawy w Tunelu Aerodynamicznym. Przygotujcie się na niesamowite doznania nieporównywalne z niczym innym! Oderwijcie się od podłoża i poznajcie prawdziwą wolność płynąca z latania. "Połóżcie się" na strudze powietrza lub spróbujcie wykonać podstawowe manewry i ewolucje. Gotowi na pokonywanie grawitacji?

Co obejmuje prezent?

Przed lotem na uczestników czeka szkolenie, a następnie 2 loty po 1,5 minuty dla każdej z obdarowanych osób. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na własnego pendrive'a.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do lotu w tunelu aerodynamicznym?

Istnieje ograniczenie wagowe do 130 kg. Nie zaleca się korzystania z tunelu kobietom w ciąży oraz osobom po kontuzji kręgosłupa lub barku.

W co należy się ubrać?

Na miejscu zostanie dla Was dobrany odpowiedni kombinezon oraz kask wraz z goglami. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę.

Czy w tunelu mogą latać dzieci?

Tak, w tunelu mogą latać dzieci od 3 roku życia.

Czy wiesz, że...

Tunele powietrzne nie służą jedynie do testowania aerodynamiki maszyn. Jeżeli strumień powietrza skieruje się bezpośrednio w górę, to przy odpowiedniej mocy zrównoważy on siłę grawitacji. Dzięki temu można w nim latać!

Lot w Tunelu Aerodynamicznym sprawdzi się jako:

prezent na Dzień Dziecka, prezent na urodziny, prezent na Święta

Chcielibyście sprawić radość najbliższym? Podarujcie im wyjątkowy upominek, który na długo zostanie im w pamięci. Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Rodziny to idealny prezent na każdą okazję, nie tylko Święta. Udowodnijcie, że życie to przygoda - idźcie z duchem czasu i wręczcie bliskim voucher prezentowy. Z pewnością będą cieszyć się tymi chwilami bez końca! Nie zastanawiajcie się dłużej - zdecydujcie się już dziś!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 4
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Katowice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy dla każdej z obdarowanych osób (w sumie 3 minuty dla każdego). Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent dedykowany dla 2 osób powyżej 18 roku życia i minimum jednej niepełnoletniej. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed wybraną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego. W tunelu może przebywać tylko jedna osoba, loty odbywają się po sobie. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na własnego pendrive'a. Uwaga, zmiana terminu realizacji potwierdzonej rezerwacji jest dodatkowo płatna według cennika Partnera.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.