Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Rodziny | Flyspot | Katowice

1 2 3 4 5 (1)
Katowice
3 os.

699 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Podobno z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach... Z nami spędzicie cudowne chwile w gronie najbliższych! Wystarczy, że wybierzecie się na Lot w Tunelu Aerodynamicznym i sprawdzicie na własnej skórze zalety tej oryginalnej rozrywki. Po krótkim szkoleniu teoretycznym, wejdziecie do specjalnego urządzenia, w którym prędkość wiatru dochodzi do 200 kilometrów na godzinę, co umożliwi Wam swobodne unoszenie się nad ziemią. Koniec z tradycyjnym, niedzielnym obiadem i sobotnim spacerem - zdecydujcie się na nową formę spędzania wolnego czasu. Niezależnie od tego, czy macie doświadczenie, czy dopiero zaczynacie przygodę z lataniem, z pewnością będziecie się świetnie bawić! Gotowi na niezapomnianą przygodę?

Co obejmuje prezent?

Przed lotem na uczestnika czeka szkolenie, a następnie po 2 loty w tunelu aerodynamicznym dla każdej z obdarowanych osób, 1,5 minuty każdy. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do lotu w tunelu aerodynamicznym?

Istnieje ograniczenie wagowe do 130 kg. Nie zaleca się korzystania z tunelu kobietom w ciąży oraz osobom po kontuzji kręgosłupa lub barku.

W co należy się ubrać?

Na miejscu zostanie dla Was dobrany odpowiedni kombinezon oraz kask wraz z goglami. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę.

Czy w tunelu mogą latać dzieci?

Tak, w tunelu mogą latać dzieci od 3 roku życia.

Czy wiesz, że...

Tunele powietrzne nie służą jedynie do testowania aerodynamiki maszyn. Jeżeli strumień powietrza skieruje się bezpośrednio w górę, to przy odpowiedniej mocy zrównoważy on siłę grawitacji. Dzięki temu można w nim latać!

Lot w Tunelu Aerodynamicznym sprawdzi się jako:

prezent na Dzień Dziecka, prezent na urodziny, prezent na Święta 

Chcielibyście sprawić radość najbliższym? Podarujcie im wyjątkowy upominek, który na długo zostanie im w pamięci. Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Rodziny to idealny prezent na każdą okazję, nie tylko Święta. Udowodnijcie, że życie to przygoda - idźcie z duchem czasu i wręczcie bliskim voucher prezentowy. Z pewnością będą cieszyć się tymi chwilami bez końca! Nie zastanawiajcie się dłużej - zdecydujcie się już dziś!

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy dla każdej z obdarowanych osób (w sumie 3 minuty dla każdego). Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Dla 2 osób powyżej 18 roku życia i minimum jednej niepełnoletniej. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed wybraną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot. Loty odbywają się po sobie. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności