Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Rodziny | Flyspot | Warszawa

1 2 3 4 5 (8)
Warszawa (okolice)
3 os.

699 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Aby osiągnąć perfekcję w swoim hobby, należy poświęcić wiele czasu na ćwiczenia. Skoki Spadochronowe nie są wyjątkiem. Ale gdzie mają ćwiczyć spadochroniarze w trackie niepogody? To z myślą o nich powstał tunel aerodynamiczny we Flyspot. Wystarczy wejść na specjalną platformę, pod którą znajdują się specjalne wentylatory. Ich moc jest tak duża, ze pozwala pokonać grawitację! Teraz każdy ma okazję spróbować rewelacyjnej zabawy w Tunelu Aerodynamicznym. Przygotujcie się na niesamowite doznania nieporównywalne z niczym innym! Oderwijcie się od podłoża i poznajcie prawdziwą wolność płynąca z latania. Połóżcie się na strudze powietrza lub spróbujcie wykonać podstawowe manewry i ewolucje. Gotowi na pokonywanie grawitacji?

 

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie przed lotem,
  • Po 2 loty w tunelu aerodynamicznym dla każdej z obdarowanych osób, 1,5 minuty każdy,
  • Możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a.
 
Uwielbiacie swoje towarzystwo, ale jeszcze bardziej zdobywanie nowych doświadczeń? Tunel Aerodynamiczny to coś dla Was! Najpierw przejdziecie krótkie szkolenie, następnie wejdziecie do tuby, w której wiatr wieje z prędkością ponad 200 km/h i oddacie się rozrywce! Tu nie liczą się umiejętności - najważniejsza jest świetna zabawa. Poczujcie prawdziwą adrenalinę i przekonajcie się na własnej skórze, ile radości może przynieść unoszenie się w powietrzu. Kto wie, może to będzie początek nowej pasji? Wybierzcie się już dziś na Lot w Tunelu Aerodynamicznym!

Nie macie pomysłu na prezent pod Choinkę? A może potrzebny Wam jest ciekawy upominek dla urodziny? Niezależnie od tego na jaką okazję szukacie prezentu, znajdzie go u nas! Otwórz nasz katalog marzeń i przekonajcie się jakie niesamowite prezenty przygotowaliśmy z myślą o Waszych bliskich. Z doświadczenia wiemy, że ciekawe prezenty nie rosną na drzewach, ale bez obaw, chętnie Wam pomożemy! Podarujcie voucher na prezent Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Rodziny i udowodnijcie, że życie to przygoda.


Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy dla każdej z obdarowanych osób (w sumie 3 minuty dla każdego). Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Dla 2 osób powyżej 18 roku życia i minimum jednej niepełnoletniej. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed wybraną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot. Loty odbywają się po sobie. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a.Opinie (1)

Czarek

Było super, będę chciał to potwtórzyć

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje