Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Juniorów | Flyspot | Warszawa

1 2 3 4 5 (40)
Warszawa (okolice)
1 os.

219 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wiele osób marzy o tym, aby wznieść się w górę i szybować niczym ptak. Wszyscy, którzy marzą o swobodnym unoszeniu się w powietrzu powinni spróbować przygody w tunelu aerodynamicznym! Wystarczy wejść na specjalną platformę, a powietrze pędzące z prędkością do ponad 200 kilometrów na godzinę pozwoli na pełną emocji zabawę. Chcesz "położyć się" na strudze powietrza, spróbować swoich sił w akrobacjach lub po prostu cieszyć się chwilą? Teraz nie musisz wyjeżdżać z Warszawy, aby poczuć doznania zarezerwowane do tej pory dla skoczków spadochronowych. Tunel powietrzny, doświadczony instruktor oraz potężny zastrzyk adrenaliny czekają na Ciebie! Odważysz się na swobodny lot we Flyspot?

Co obejmuje prezent?

Przed lotem na uczestnika czeka szkolenie, a następnie 2 loty w tunelu aerodynamicznym, z czego każdy trwa 1,5 minuty. Na koniec możesz zgrać film z Twojego lotu na pendrive. Nie zapomnij zabrać go z domu.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do lotu w tunelu aerodynamicznym?

Istnieje ograniczenie wagowe do 130 kg. Nie zaleca się korzystania z tunelu kobietom w ciąży oraz osobom po kontuzji kręgosłupa lub barku.

W co należy się ubrać?

Na miejscu zostanie dla Was dobrany odpowiedni kombinezon oraz kask wraz z goglami. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę.

Czy w tunelu mogą latać dzieci?

Tak, w tunelu mogą latać dzieci od 3 roku życia.

Czy wiesz, że...

Tunele powietrzne nie służą jedynie do testowania aerodynamiki maszyn. Jeżeli strumień powietrza skieruje się bezpośrednio w górę, to przy odpowiedniej mocy zrównoważy on siłę grawitacji. Dzięki temu można w nim latać!

Lot w Tunelu Aerodynamicznym sprawdzi się jako:

prezent na Dzień Dziecka, prezent na urodziny, prezent na Święta


Marzysz o tym, by poczuć się całkowicie wolnym? Tunel aerodynamiczny powstał z myślą o Tobie. Wejdź do tunelu, unieś się w powietrze i ciesz się tymi cudownymi chwilami... Tu nie działa grawitacja! Co ważne, cała zabawa odbędzie się pod czujnym okiem instruktora, który ma doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Gotowy na ogromną dawkę niezapomnianych emocji?

Szukasz pomysłu na prezent pod Choinkę dla bliskiej osoby? Chcesz by ten upominek był wyjątkowy i zaskoczył osobę obdarowaną? Trafiłeś w dziesiątkę! Podaruj mu voucher na prezent Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Juniorów, a możesz być pewien, że sprawi mu niesamowitą radość. Podaruj voucher na prezent i zmień tegorocnze Święta. Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie usper prezenty mamy w naszej ofercie.


Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy. Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Realizacja dla osób niepełnoletnich, od 3 roku życia. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed wybraną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot.  Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności