Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Dwojga | Flyspot | Warszawa

1 2 3 4 5 (21)
Warszawa (okolice)
2 os.

489 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Człowiek od zawsze marzył o lataniu. Na szczęście nowoczesna technologia przychodzi z pomocą! Wystarczy wejść do Tunelu Aerodynamicznego i przygotować się na niesamowite emocje. Strumień powietrza, dochodzący do prędkości ponad 200 kilometrów na godzinę, ma moc pozwalającą pokonać siłę grawitacji. Stańcie na specjalnej platformie i doświadczcie przyjemności płynącej ze swobodnego lotu. Połóżcie się na fali powietrza lub spróbujcie wykonać proste ewolucje - tutaj nie ogranicza Was żadna lina! Już nie musicie wyjeżdżać z Warszawy i wsiadać na pokład samolotu, aby przekonać się na własnej skórze, jakie emocje towarzyszą skoczkom spadochronowym. Jesteście gotowi na swobodny lot we Flyspot?

Co obejmuje prezent?

Przed lotem na uczestników czeka szkolenie, a następnie po 2 loty w tunelu aerodynamicznym, z czego każdy trwa 1,5 minuty. Na koniec możecie zgrać film z Waszego lotu na pendrive. Nie zapomnijcie zabrać go z domu.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do lotu w tunelu aerodynamicznym?

Istnieje ograniczenie wagowe do 130 kg. Nie zaleca się korzystania z tunelu kobietom w ciąży oraz osobom po kontuzji kręgosłupa lub barku.

W co należy się ubrać?

Na miejscu zostanie dla Was dobrany odpowiedni kombinezon oraz kask wraz z goglami. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę.

Czy w tunelu mogą latać dzieci?

Tak, w tunelu mogą latać dzieci od 3 roku życia.

Czy wiesz, że...

Tunele powietrzne nie służą jedynie do testowania aerodynamiki maszyn. Jeżeli strumień powietrza skieruje się bezpośrednio w górę, to przy odpowiedniej mocy zrównoważy on siłę grawitacji. Dzięki temu można w nim latać!

Lot w Tunelu Aerodynamicznym sprawdzi się jako:

prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na wieczór kawalerski

Chcielibyście spróbować wznieść się w powietrze i latać? Właśnie macie szansę! Wybierzcie się na Lot w Tunelu Aerodynamicznym i poznajcie zalety tej oryginalnej rozrywki. Pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa - wejdźcie do specjalnego tunelu, zamknijcie oczy i... zacznijcie zabawę! Pamiętajcie, że tu nie działa grawitacja! Tunel Aerodynamiczny powstał z myślą o Was!

Nie masz pomysłu na prezent dla pary?Bez obaw, świąteczne prezenty nie muszą stanowić problemu! Szukasz pomysłu na oryginalny prezent? Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Dwojga  to fantastyczna propozycja na upominek pod choinkę. Podaruj nietuzinkowy prezent pełen przeżyć i nowych doznań! Postaw na naprawdę nietypowy podarunek i ciesz sie radością swoich bliskich. Tunel aerodynamiczny dostarczy wiele przyjemności wszystkim miłośnikom adrenaliny.


Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy dla każdej z obdarowanych osób (w sumie 3 minuty dla każdego). Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy się pojawić się przynajmniej 30 minut przed zarezerwowaną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot. W tunelu może przebywać może tylko jedna osoba, loty odbywają się po sobie. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności