Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Dwojga | Flyspot | Katowice

1 2 3 4 5 (1)
Katowice
2 os.

489 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Romantyczna kolacja, kino, spacer... To jeden z możliwych scenariuszy randki. Wy już dziś możecie sprawić, by Wasza była wyjątkowa i oryginalna - wybierzcie się na Lot w Tunelu Aerodynamicznym! Wejdźcie do specjalnej tuby, w której prędkość wiatru przekracza 200 kilometrów na godzinę i umożliwia "położenie się" w powietrzu. Przekonajcie się na własnej skórze, dlaczego ten sport zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Niezależnie od tego, czy macie doświadczenie, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z pokonywaniem grawitacji, z pewnością będziecie się świetnie bawić. Adrenalina i wolność czekają na Was.

Co obejmuje prezent?

Przed lotem na uczestników czeka szkolenie, a następnie po 2 loty w tunelu aerodynamicznym, z czego każdy trwa 1,5 minuty. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do lotu w tunelu aerodynamicznym?

Istnieje ograniczenie wagowe do 130 kg. Nie zaleca się korzystania z tunelu kobietom w ciąży oraz osobom po kontuzji kręgosłupa lub barku.

W co należy się ubrać?

Na miejscu zostanie dla Was dobrany odpowiedni kombinezon oraz kask wraz z goglami. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę.

Czy w tunelu mogą latać dzieci?

Tak, w tunelu mogą latać dzieci od 3 roku życia.

Czy wiesz, że...

Tunele powietrzne nie służą jedynie do testowania aerodynamiki maszyn. Jeżeli strumień powietrza skieruje się bezpośrednio w górę, to przy odpowiedniej mocy zrównoważy on siłę grawitacji. Dzięki temu można w nim latać!

Lot w Tunelu Aerodynamicznym sprawdzi się jako:

Prezent dla Pary, Prezent dla Rodziców, Prezent na Wieczór Kawalerski

Zastanawiacie się, jaki pomysłowy prezent dla Pary sprawdzi się na Święta? Z pewnością będzie to Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Dwojga. Przekonajcie się sami, że ten oryginalny upominek na Boże Narodzenie zachwyci wszystkich wielbicieli mocnych wrażeń - nie tylko Przyjaciół, lecz także Brata lub Siostrę. Idźcie z duchem czasu - pora na rewolucyjne rozwiązania. Podarujcie prezent w formie przeżycia i cieszcie się radością Waszych bliskich!

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy dla każdej z obdarowanych osób (w sumie 3 minuty dla każdego). Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed zarezerwowaną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot. W tunelu może przebywać może tylko jedna osoba, loty odbywają się po sobie. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a. Uwaga zmiany terminu realizacji po dokonaniu rezerwacjii są dodatkowo płatne według cennika Partnera.Opinie (6)

Paulina

Lot w tunelu aerodynamicznym bardzo nam się podobał. Nie da się tego do niczego porównać. Niezapomniane wrażenia. Powtórzymy to przy najbliższej okazji. Obsługa fly spot super, wszystko przebiegło bez najmniejszych komplikacji.

Piotr M

Mega pozytywni ludzie i uprzejmi ludzie, świetna zabawa

Wojtek Ł

Super klimat i niesamowite przeżycie, świetna ekipa w Katowicach, będę tu wracać na pewno

Sandra Kubicz

Niesamowita organizacjia, świetny instruktor, a także bardzo wysoka dbałość o klienta. Lot był niesamowitym doświadczeniem.

Aleksandra Jędrusik

Prezent w 100% trafiony. Przeżycia nie do opisania. Polecam wszystkim :)

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.