Lot Usługowy Motolotnią Plus | Giżycko

1 2 3 4 5 (0)
Giżycko (okolice)
1 os.

355 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Mazury to miejsce, które wielu osobom przywodzi na myśl cudowne wspomnienia. Teraz masz okazję spojrzeć na Krainę Tysięcy Jezior z zupełnie innej perspektywy. Przekonaj się jak wygląda świat widziany z motolotni! Delektuj się niepowtarzalnym widokiem i zobacz słynne jeziora w nowej odsłonie. Aby zatrzymać wspomnienia na dłużej, możesz wykonywać zdjęcia krajobrazu. Uchwyć piękno jednego z najbardziej malowniczych regionów Polski! Poczuj pęd powietrza na skórze i odczuj niesamowite poczucie wolności, które może zapewnić jedynie lot w przestworzach. Nic nie będzie Cię dzielić od nieba - tutaj nie ma zbędnych szyb... Jest tylko motolotnia, pilot i przepiękne widoki. Przygoda nad jeziorami czeka!

Prezent obejmuje:

  • Lot usługowy motolotnią,
  • Robienie fotografii krajobrazowej,
  • Wypożyczenie aparatu fotograficznego.

Wymarzony prezent powinien zaskakiwać, sprawiać radość i zostawać w pamięci na długo. Lot Usługowy Motolotnią Plus spełnia wszystkie te warunki. Sprawdź ile radości może zapewnić tak ciekawy prezent! To świetny podarunek dla każdego, kto chce oderwać się od Ziemi i pobujać z głową w chmurach. To również niebanalny prezent na urodziny, imieniny i Boże Narodzenie. Podaruj voucher na prezent i ciesz się radością swoich bliskich.

 


Miejsce realizacji

Giżycko (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Lot trwa około 25 min. w zależności od panujących warunków pogodowych.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Przeżycie obejmuje lot usługowy motolotnią, którego celem jest zrobienie fotografii krajobrazowej. Aparat fotograficzny udostępnia wykonawca. Maksymalna waga uczestnika to 100 kg. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego. Realizacja prezentu możliwa z sezonie letnim.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.