Lot Usługowy Motolotnią | Giżycko

1 2 3 4 5 (1)
Giżycko (okolice)
1 os.

185 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubisz czuć adrenalinę i wiatr we włosach? Udaj się w podniebną podróż! Lot Usługowy Motolotnią to masa dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Ten statek powietrzny wzniesie Cię na wyżyny, skąd będziesz podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Przekonaj się jak niesamowicie wygląda mazurski krajobraz z tej perspektywy! Sprawdź na własnej skórze jak wiele przeżyć może dostarczyć ta niewielka maszyna. Kiedy oderwiesz się od ziemi poczujesz miłe odprężenie, a Twój poziom adrenaliny szybko wzrośnie. Czas spędzony w powietrzu pozwoli Ci się oderwać od codziennych spraw i poczuć miłe odprężenie. Ta świetna zabawa nie tylko pozostanie w Twojej pamięci, lecz także zostanie uwieczniona na pamiątkowym zdjęciu.

Prezent obejmuje:

  • Lot motolotnią,
  • Pamiątkowe zdjęcie,
  • Niezapomniane przeżycie oraz piękne widoki!

Szukasz Ciekawego pomysłu na prezent dla niego? Chcesz podarować nietuzinkowy upominek miłośnikowi adrenaliny? Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Lot Usługowy Motolotnią zachwyci każdego wielbiciela mocnych wrażeń. Brak Ci pomysłu na prezent na urodziny czy święta? Podaruj bliskiej osobie niezapomniane chwile. Piękny mazurski krajobraz i dobra zabawa to gwarancja zadowolenia obdarowanego!


Miejsce realizacji

Giżycko (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Lot trwa około 10 minut. Czas lotu może się zmieniać w zależności od panujących warunków pogodowych.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Przeżycie obejmuje lot usługowy motolotnią, którego celem jest zrobienie fotografii krajobrazowej. Aparat fotograficzny udostępnia wykonawca. Maksymalna waga uczestnika to 100 kg. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego. Realizacja prezentu możliwa w sezonie letnim.Opinie (2)

Sandra

Wszystko jak najbardziej na plus. Mili ludzie i rewelacyjny kontakt. Świetne wrażenia z lotu!

Robert

Super sprawa. Polecam każdemu kto lubi trochę adrenalinki i piękne widoki.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.