Lot Usługowy Motolotnią dla Dwojga | Giżycko

1 2 3 4 5 (3)
Giżycko (okolice)
2 os.

430 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Mazury były świadkami wielu miłosnych uniesień. Występują też w niezliczonej ilości wspomnień... zwłaszcza tych w powietrzu! Wejdźcie do motolotni i przekonajcie się jak wygląda Kraina Tysiąca Jezior widziana z lotu ptaka. Wzbijcie się w przestworza i poczujcie prawdziwą wolność, którą może dać jedynie motolotnia! Żaden samolot lub szybowiec nie zapewnią Wam wrażeń zbliżonych do lotu tą maszyną! Pod Wami będzie się rozpościerać niesamowity widok na polskie jeziora. Uchwyćcie ten moment w migawce aparatu i zatrzymajcie go przy sobie na zawsze! Wiele osób może się pochwalić, ze wypoczywało nad jeziorem... ale czy na pewno? Zobaczcie Mazury z motolotni i cieszcie się romantyczną przygodą wśród chmur.

Prezent obejmuje:

  • Lot usługowy motolotnią dla dwojga,
  • Robienie fotografii krajobrazowej,
  • Wypożyczenie aparatu fotograficznego.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent ślubny? A może chcesz znaleźć romantyczny prezent dla pary lub rodziców? Lot Usługowy Motolotnią dla Dwojga to strzał w dziesiątkę. To genialny upominek, który sprawia radość i zapewnia niepowtarzalne wrażenia. Sprawdź jaki wrażenie zrobi na Twoich znajomych tak niebanalny podarunek! Idź z duchem czasu podaruj voucher na prezent i zaskocz bliskich swoją pomysłowością.


Miejsce realizacji

Giżycko (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie sportowe. Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 10 minut. Czas lotu może się zmieniać w zależności od panujących warunków pogodowych.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Osoby odbarowane realizują lot równolegle. Przeżycie obejmuje lot usługowy motolotnią, którego celem jest zrobienie fotografii krajobrazowej. Aparat fotograficzny udostępnia wykonawca. Maksymalna waga uczestnika to 100 kg. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego. Realizacja prezentu możliwa z sezonie letnim.Opinie (1)

Anna

Zabawa godna polecenia. Mało ekstremalnie, ale fajnie.Widoki jezior mazurskich piękne:) bardzo polecam ekipę prowadzącą. Przesympatyczni i profesjonalni. Zwłaszcza Pan Dominik:)) Polecam tą atrakcję.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.