Lot Szkoleniowy Szybowcem | Wałbrzych

1 2 3 4 5 (13)
Świebodzice (okolice Wałbrzycha)
1 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pamiętasz zabawy papierowymi samolotami z dzieciństwa? Czy nie marzyłeś, aby samemu kiedyś unieść się na jednym z nich w powietrze i poczuć smak wolności? Lot szybowcem jest odzwierciedleniem tych młodzieńczych fascynacji lotniczych. Teraz masz okazję poczuć się jak ptak, bezszelestnie pokonując przestworza. Razem z doświadczonym pilotem zasiądziesz w ciasnej kabinie szybowca i w kilka sekund dzięki wyciągarce osiągniesz pułap 300 metrów. Z tej perspektywy nawet ogromne budynki będą wyglądały jak pudełka zapałek. Instruktor wykorzysta wszystkie swoje umiejętności, aby dzięki termice utrzymać szybowiec w powietrzu i dać Ci możliwość podziwiania widoków.

Realizując prezent:

  • Przejdziesz szkolenie wprowadzające,
  • Wzbijesz się na pułap około 300 metrów,
  • Zapamietasz piękne widoki na długi czas.

Lot szybowcem to wspaniałe przeżycie dla wszystkich fanów lotnictwa, ale też super prezent dla osób, które jeszcze nie wzbijały się w powietrze. Podaruj ten prezent marzeń bliskiej Ci osobie a będziesz miał pewność, że niesamowite wspomnienia pozostaną w jej pamięci na długie lata.

Miejsce realizacji

Świebodzice (okolice Wałbrzycha)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 5 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Przeżycie obejmuje lot zapoznawczo - szkoleniowy szybowcem za wyciągarką. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu. Maksymalna waga uczestnika: 120 kg. Choroby serca, padaczka i inne poważne dolegliwości uniemożliwiają skorzystanie z prezentu. Jeśli masz wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem przed odbyciem lotu. Usługa zawiera ubezpieczenie NNW.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.