Lot Szkoleniowy Szybowcem | Wałbrzych

1 2 3 4 5 (13)
Świebodzice (okolice Wałbrzycha)
1 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pamiętasz zabawy papierowymi samolotami z dzieciństwa? Czy nie marzyłeś, aby samemu kiedyś unieść się na jednym z nich w powietrze i poczuć smak wolności? Lot szybowcem jest odzwierciedleniem tych młodzieńczych fascynacji lotniczych. Teraz masz okazję poczuć się jak ptak, bezszelestnie pokonując przestworza. Razem z doświadczonym pilotem zasiądziesz w ciasnej kabinie szybowca i w kilka sekund dzięki wyciągarce osiągniesz pułap 300 metrów. Z tej perspektywy nawet ogromne budynki będą wyglądały jak pudełka zapałek. Instruktor wykorzysta wszystkie swoje umiejętności, aby dzięki termice utrzymać szybowiec w powietrzu i dać Ci możliwość podziwiania widoków.

Realizując prezent:

  • Przejdziesz szkolenie wprowadzające,
  • Wzbijesz się na pułap około 300 metrów,
  • Zapamietasz piękne widoki na długi czas.

Lot szybowcem to wspaniałe przeżycie dla wszystkich fanów lotnictwa, ale też super prezent dla osób, które jeszcze nie wzbijały się w powietrze. Podaruj ten prezent marzeń bliskiej Ci osobie a będziesz miał pewność, że niesamowite wspomnienia pozostaną w jej pamięci na długie lata.

Miejsce realizacji

Świebodzice (okolice Wałbrzycha)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 5 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Przeżycie obejmuje lot zapoznawczo - szkoleniowy szybowcem za wyciągarką. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas lotu. Maksymalna waga uczestnika: 120 kg. Choroby serca, padaczka i inne poważne dolegliwości uniemożliwiają skorzystanie z prezentu. Jeśli masz wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, skonsultuj się ze swoim lekarzem przed odbyciem lotu. Usługa zawiera ubezpieczenie NNW.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności