Zostań Pilotem MIG’a 29 Fulcrum

1 2 3 4 5 (75)
Rosja
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy jest coś co może wywrzeć większe wrażenie? Zasiądź za sterem nowoczesnego odrzutowca i sprawdź swoje umiejętności. To nie jest symulator! To prawdziwe przeżycie które zapamiętasz do grobowej deski! Niewiarygodne uczucie pokonywanej przestrzeni w samolocie odrzutowym. Prędkość do 2000 km/godz. Przeciążenia dochodzące do 9G. Lot odrzutowcem bojowym. Tylko dla orłów!

Niezapomniany prezent dla fana podniebnych przygód? Nic prostrzego! Voucher Zostań Pilotem MIG’a 29 Fulcrum to świetny pomysł na prezent, dający możliwość sprawdzenia się za sterami potężnej maszyny. Możesz być pewny, że taki upominek zaskoczy obdarowanego, a przeżycie sprawi mu mnóstwo frajdy!


Miejsce realizacji

Rosja

Obowiązujący strój

Cały niezbędny ekwipunek potrzebny do realizacji prezentu zostań pilotem MIG'a 29 Fulcrum będzie dostępny na miejscu.

Czas trwania

Zostań pilotem MIG'a 29 Fulcrum trwa około 40 minut. Czas startu i lądowania nie jest wliczany w czas przelotu.

Informacje dla oglądających

Można zabrać ze sobą na lotnisko jedną osobę towarzyszącą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prosimy o kontakt minimum 60 dni roboczych przed pożądanym terminem lotu. Jest to wymagane ze względu na formalności których trzeba dopełnić przed lotem (wiza, rezerwacje hotelu, pozwolenia na wejście na teren lotniska wojskowego, itd.). Prezent zawiera nasze usługi świadczone przed i po locie ułatwiające zakwaterowanie w  hotelu z tym że CGB nie świadczy usług o charakterze turystycznym, a jedynie ułatwia zorganizowanie pobytu w pobliżu lotniska, na którym odbywa się przeżycie (prezent nie zawiera zakwaterowania). Certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w locie. Za dodatkową opłatą możemy wynająć polskiego tłumacza oraz fotografa na cały pobyt, abyś mógł dobrze zapamiętać swoją podróż.


Dodaj opinię
Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności