Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
pon - pt: 9.00 - 19.00, sobota: 10.00 - 17.00

Lot Samolotem Cessna 177 dla Dwojga (30 minut)

(0)
Lokalizacja
Lotnisko Modlin lub Warszawa-Babice
Uczestnicy
2
Sezon
Całoroczny
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Jesteście miłośnikami podniebnych przygód? A może jeszcze nie mieliście okazji latać? Teraz to bez znaczenia. Czaka Was bowiem niesamowita podróż w przestworzach. Na pokładzie amerykańskiego samolotu Cessna 177 będziecie tylko Wy oraz pilot. Zatem przygotujcie się na ciekawy lot widokowy, podczas którego będziecie mieli okazję obserwować Warszawę oraz jej okolice z perspektywy lotu ptaka! To czas, w którym będziecie mogli beztrosko obserwować świat z niecodziennej perspektywy, a o Wasze bezpieczeństwo zadba doświadczony pilot. Śmiało wejdźcie na pokład samolotu, czeka Was naprawdę ekscytujący lot.

Prezent obejmuje:

  • 30-minutowy lot samolotem Cessna 177,
  • Lot realizowany na wyłączność,
  • Możliwość uzgodnienia z wykonawcą miejsca startu – Lotnisko Modlin lub Lotnisko Warszawa-Babice,
  • Opiekę doświadczonego pilota.

Szukasz pomysłu na fajny prezent dla pary? Zastanawiasz się jaka forma prezentu sprawi, że zostanie on na długo w pamięci obdarowych? Wybierz voucher na prezent Lot Samolotem Cessna 177 dla Dwojga. To doskonała propozycja na podarunek dla rodziców bądź przyjaciół. Wybierz lot widokowy na prezent ślubny, rocznicę albo jako prezent pod choinkę. Jeżeli jednak szukasz innych inspiracji, sprawdź koniecznie nasz katalog marzeń i wybieraj spośród najlepszych ofert.

Miejsce realizacji

Lotnisko Modlin lub Warszawa-Babice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 30 minut.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Przed realizacją należy okazać dowód tożsamości/zgodę opiekuna. Decyzję o starcie podejmuje pilot. Maksymalna łączna waga uczestników: 210 kg. Lot realizowany jest samolotem Cessna 177. Samolot zarezerwowany wyłącznie dla osób obdarowanych.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje