JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Paralotnią | Rzeszów (okolice)

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Paralotnią | Rzeszów (okolice)

Rzeszów (okolice)
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

"Człowiek musi sobie od czasu do czasu polatać" - mówi jeden z bohaterów klasycznej komedii pt. "Wniebowzięci". Historia dwóch lekkoduchów kreowanych przez Zbigniewa Maklakiewicza i Jana Himilsbacha na stałe zapisała się w historii polskiego kina. Lot Paralotnią za to na stałe zapisze się w Twojej pamięci! Wyjątkowe emocje jakie zapewni Ci to przeżycie sprawi, że i Ty poczujesz się wniebowzięty! Piękne widoki i niezwykle przyjemne uczucie lotu zachwycą Cię i wzruszą. Każdy z nas musi sobie czasem polatać. Teraz czas na Ciebie!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje lot paralotnią dla jednej osoby. Obdarowany wzniesie się w powietrze za pomocą tzw. "wyciągarki", która pomaga unieść się paralotni z terenu płaskiego. Przed lotem doświadczony instruktor przeprowadzi szkolenie na temat bezpieczeństwa.

Na jaką wysokość można się wznieść?

Lot paralotnią przy użyciu wyciągarki umożliwia wzniesienie się na wysokość 250-300 metrów. Jednak przy odpowiednich warunkach pogodowych tj. przy "kontakcie z termiką" wysokość, a także długość lotu może znacząco wzrosnąć. Wypatruj pomyślnych wiatrów!

Czy osoby niepełnoletnie także mogą polecieć?

Lot może odbyć nawet dziesięciolatek! Od osób niepełnoletnich wymagana jest jednak pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.

Lot Paralotnią sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent na Walentynki, prezent dla dziewczyny.

Spraw bliskiej Ci osobie niebiański prezent! Podaruj Lot Paralotnią na urodziny lub z okazji Dnia Matki czy Dnia Ojca. Ale to nie tylko fajny prezent dla rodziców. Będzie też super pomysłem jako podarunek dla chłopaka lub dla męża. Emocjonujący lot kilkaset metrów nad ziemia zapewni osobie obdarowanej niezwykle doznania! Zaproś ją do nieba już dziś!


Miejsce realizacji

Rzeszów (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie dostosowane do warunków atmosferycznych. Nieprzewiewna kurtka i rękawiczki mogą się przydać.

Czas trwania

Około 20 min. Sam lot trwa 5-15 min. w zależności od panujących warunków pogodowych.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby oglądające realizację prezentu.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Zaleca się rezerwację na 14 dni przed planowaną realizacją przeżycia. Dzień przed wykonaniem usługi następuje ostateczne potwierdzenie możliwości realizacji lotu ze względu na przewidywaną prognozę pogody. Minimalny wiek uczestnika to 10 lat. Od osób poniżej 18 roku życia jest wymagana pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. Maksymalna waga uczestnika to 100 kg. Loty wykonywane są w godzinach porannych i wieczornych, najczęściej w weekendy. Istnieje możliwość wykupienia bezpośrednio u wykonawcy rejestracji lotu cyfrową kamerą video.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.