JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Paralotnią dla Dwojga | Bielsko-Biała | Kraków

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Paralotnią dla Dwojga | Bielsko-Biała | Kraków

Góra Żar
2 os.

499 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
499 zł

Pragniecie zobaczyć ziemię z lotu ptaka, ale nie jesteście fanami samolotów i szybowców? Jeżeli pragniecie bliższego kontaktu z chmurami, niż ten w kabinie pasażera, to Lot Paralotnią dla Dwojga pomoże Wam spełnić marzenie! Unieście się w przestworza i zobaczcie jak wygląda świat z zupełnie innej perspektywy. Niesamowity krajobraz oraz niepowtarzalne wrażenia związane z lotem sprawią, że zapamiętacie tę wspólną przygodę na długie lata. Wszystko jest już gotowe do lotu, jeszcze tylko kilka chwil, a oderwiecie się od ziemi i doświadczycie wycieczki swojego życia! Kto wie, może razem odkryjecie nową pasję, która jeszcze bardziej Was do siebie zbliży?

 

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie teoretyczne,
  • Lot paralotnią w tandemie.
Paralotnią steruje wicemistrz świata w Lotach Paralotnią.
 

Lot Motoparalotnią dla Dwojga to niebanalny prezent, który ucieszy każdego. Ten niecodzienny podarunek to prawdziwa, podniebna przygoda! Potrzebny ci jest prezent na urodziny, Gwiazdkę, Mikołajki lub rocznicę? A może nietuzinkowy prezent na Walentynki? Taki lot to również genialny pomysł na oświadczyny! Nie wiesz, gdzie się oświadczyć? Zrób to zaraz po wizycie w przestworzach!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Góra Żar

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa od 5 do 30 minut. Długość lotu uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekunów prawnych. Waga uczestnika musi mieścić się w przedziale 50-100kg. Osoby obdarowane lecą osobno - jedna po drugiej. Możliwość odbycia lotu w dużym stopniu uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych. Decyzję o starcie podejmuje pilot.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1821
Filtruj Prezenty

Opinie (3)

Krystyna derlatka

Przepiekny lot, super miła obsługa, polecam!

Damian

Witam, wrażenia z lotu super. Super ekipa, bardzo miła i profesjonalna. Bez problemu zabrali żonę po locie z powrotem na Górę Żar a także z powrotem gdy ja leciałem paralotnią, Jednym minusem było lekkie opóźnienie w wykonaniu lotu spowodowane złymi warunkami pogodowymi. Dla nas nie było to dużym problemem gdyż mieliśmy dużo czasu, a także podziwialiśmy krajobraz, jednak dla ludzi którzy nie mieliby go za dużo mogłoby to stanowić problem. Pozdrawiamy

Sebastian

Wszystko w porządku miła obsługa i super wrażenia z lotu

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.