JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Motoparalotnią | Bielsko-Biała | Kraków

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Motoparalotnią | Bielsko-Biała | Kraków

Lipowa k. Żywca
1 os.

299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
299 zł

Pasjonuje Cię latanie? Lubisz niepowtarzalne widoki? Chcesz przeżyć prawdziwą, podniebną przygodę? Lot Motoparalotnią to coś dla Ciebie! To niesamowicie orzeźwiające doświadczenie z pewnością dostarczy Ci niebywałych wspomnień. Czekają na Ciebie zapierające dech w piersiach widoki, połączone z emocjonującym lotem, który zapewni umieszczony z tyłu motoparalotni silnik. Sama siła wiatru nie wystarczy, aby w pełni docenić lot w przestworzach, dlatego spróbuj motoparalotni. Po takiej powietrznej wycieczce długo nie zapomnisz wrażeń towarzyszących Ci w przestworzach. Maszyna jest gotowa do startu - czekamy już tylko na Ciebie!

Prezent obejmuje:

  • szkolenie teoretyczne,
  • lot motoparalotnią, którą steruje wykwalifikowany pilot,
  • doskonałą zabawę oraz możliwość podziwiania górskich stoków z lotu ptaka.
Nie wiesz co podarować bliskiej osobie? Potrzebujesz znaleźć idealny prezent dla Chłopaka, Taty, Żony bądź znajomego? Trafiłeś idealnie! Wybierz niepowtarzalną przygodę w przestorzach, podaruj niezapomniane przeżycie, jakim jest Lot Motoparalotnią. Gwarantujemy wdzięczność osoby obdarowanej!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lipowa k. Żywca

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa15 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin.

Informacje dodatkowe

W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekunów prawnych. Waga uczestnika musi mieścić się w przedziale 50 - 100 kg. Prezent realizowany w sezonie ciepłym. Po umówieniu terminu lotu prosimy o kontakt telefoniczny dzień przed realizacją w celu ostatecznego potwierdzenia lotu (warunki pogodowe) i omówienia szczegółów. LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1484
Filtruj Prezenty

Opinie (2)

Aleksandra Marchewka

Lot był cudownym przeżyciem. Widoki były niesamowite, a instruktor z którym miałam okazje lecieć wykazał się bardzo dużym profesjonalizmem

Piotr

Lot był bardzo udany, 'wykonawca' o najwyższym możliwym zakresie kompetencji, miły i bardzo dobrze nastawiony do klienta.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.