Lot Motoparalotnią | Bielsko-Biała | Kraków

1 2 3 4 5 (6)
Lipowa k. Żywca
1 os.

299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pasjonuje Cię latanie? Lubisz niepowtarzalne widoki? Chcesz przeżyć prawdziwą, podniebną przygodę? Lot Motoparalotnią to coś dla Ciebie! To niesamowicie orzeźwiające doświadczenie z pewnością dostarczy Ci niebywałych wspomnień. Czekają na Ciebie zapierające dech w piersiach widoki, połączone z emocjonującym lotem, który zapewni umieszczony z tyłu motoparalotni silnik. Sama siła wiatru nie wystarczy, aby w pełni docenić lot w przestworzach, dlatego spróbuj motoparalotni. Po takiej powietrznej wycieczce długo nie zapomnisz wrażeń towarzyszących Ci w przestworzach. Maszyna jest gotowa do startu - czekamy już tylko na Ciebie!

Prezent obejmuje:

  • szkolenie teoretyczne,
  • lot motoparalotnią, którą steruje wykwalifikowany pilot,
  • doskonałą zabawę oraz możliwość podziwiania górskich stoków z lotu ptaka.
Nie wiesz co podarować bliskiej osobie? Potrzebujesz znaleźć idealny prezent dla Chłopaka, Taty, Żony bądź znajomego? Trafiłeś idealnie! Wybierz niepowtarzalną przygodę w przestorzach, podaruj niezapomniane przeżycie, jakim jest Lot Motoparalotnią. Gwarantujemy wdzięczność osoby obdarowanej!

Miejsce realizacji

Lipowa k. Żywca

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa15 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin.

Informacje dodatkowe

W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekunów prawnych. Waga uczestnika musi mieścić się w przedziale 50 - 100 kg. Prezent realizowany w sezonie ciepłym. Po umówieniu terminu lotu prosimy o kontakt telefoniczny dzień przed realizacją w celu ostatecznego potwierdzenia lotu (warunki pogodowe) i omówienia szczegółów. 


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności