Lot Motoparalotnią VIP z Mistrzem Świata | Płock

1 2 3 4 5 (0)
Płock
1 os.

599 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubisz wodne przygody ale to te podniebne są przeznaczone dla Ciebie? Lot Motoparalotnią VIP z Mistrzem Świata z pewnością upewni Cię w tych odczuciach! Latanie motoparalotnią można całkiem dosłownie porównać do bujania w obłokach. Od wielkich przestrzeni nie dzieli Cię nic, a ptaki możesz niemal łapać w dłonie. Żaden lot samolotem nie da Ci tak autentycznych przeżyć, jak możliwość dotykania chmur kilkaset metrów nad ziemią. Godzinna, podniebna podróż czeka na Ciebie!

Czym się różni motolotnia, motoparalotnia i paralotnia?

Motolotnia i motoparalotnia mają napęd silnikowy. Paralotnia napędzana jest jedynie prądami powietrznymi (lot na czaszy podobnej do spadochronu).

Ile czasu będzie trwał lot?

Lot trwa godzinę, a jego długość uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych.

Lot Motoparalotnią VIP z Mistrzem Świata sprawdzi się jako:

prezent dla taty, podarek na dzień mężczyzny, prezent na rocznicę.

Niezapomniane prezenty to takie, które gwarantują niezapomniane przeżycia. Jeżeli nie wiesz jaki prezent dla Taty będzie odpowiedni, to śmiało możesz postawić na Lot Motoparalotnią VIP z Mistrzem Świata. Podniebna przygoda jest marzeniem niemal każdej dorosłej osoby, ale tylko nieliczni faktycznie je realizują. Pamiętaj, że to nie tylko prezent dla mężczyzny – kobiety nawet bardziej lubią bujać w obłokach.


Miejsce realizacji

Płock

Obowiązujący strój

Ubranie dostosowane do warunków atmosferycznych. Nieprzewiewna kurtka i rękawiczki mogą się przydać.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby oglądające realizację prezentu.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Każdy lot potwierdzany jest wcześniej telefonicznie przez pilota. Przed startem każdy pasażer zobowiązany jest do wypełnienia oraz podpisania regulaminu i oświadczenia członka załogi tandemu. Pilot w uzasadnionych przypadkach może przesunąć lot na inny termin (tj. np. pogorszenie się warunków pogodowych). Osoby niepełnoletnie przed lotem muszą okazać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Maksymalna waga: 130 kg, minimalna waga 35kg. Każdy przed lotem musi podpisać deklarację, także potrzebny jest dowód osobisty. Każdy po locie otrzymuje pamiątkowy certyfikat.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.